Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakran láttok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakran láttok és ismertek olyan nagy kontrasztú párkapcsolatokat, ahol a férfi a csúnya a nő meg nagyon szép?

Figyelt kérdés
De szegény a pasi!!!!
2015. szept. 13. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
ilyen nincs mert a nők általában vagy felszínesek, vagy pénzéhesek, vagy mindkettő, s olyat találni aki nem, az nagyon nehéz, de olyan nőt is ismerek aki szép és mégis egy szegény nem jó külsejű és ráadásul bunkó emberrel jött össze, ilyen is van
2015. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Én a fordítottját látom.... Fura egy világ ez:)
2015. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem látok ilyet,és nem is ismerek ilyet.

24/F

2015. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Haveroméknál pont ez a helyzet ráadásul csaj nem csak szép, okos de még pénzes családból való. Nem tudom mit eszik rajta.
2015. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Ismerek néhány ilyet. Pl. a férjem munkatársa (gyári munkás, nem egy milliárdos) egy százvalahány kilós, olyan igazi szétfolyós, x lábú, csámpás, csúnyaság szegény, az élettársa meg csinos tiptop kis filigrán, határozottan kellemes arcú szőke nő.

Az én volt munkatársam magas, vézna karvalyorrú, összeálló szemű esetlen srác (közmunkás, tehát ő sem milliárdos) és csudaszép, igazi homokóra alkatú, babaarcú barátnője van.

Nem sorolom tovább, van egy pár a környezetemben.

Nem azt mondom, hogy ez az általános, de azért bőven lehet rá példát találni.

2015. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
Ami nekem nem vonzó, másnak még lehet az. Szóval látok olyan párokat, ahol az én szememben a pasi nem vonzó, de annak a nőnek az, sőt, olyan is volt, hogy aki nekem tetszett, az más számára nem volt vonzó.
2015. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
az igazság nagyon fájdalmas dolog úgy látom, mindenki lepontozza a válaszomat :) de attól még igazam van
2015. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Én olyat láttam, hogy a srác, olyan 25 lehet és 165-168 centi körüli és semmi előnyös nincs rajta, de a csajt mikor megkérdeztük miért tetszik neki, azt válaszolta, hogy férfias a hangja és a személyisége... szóval gondolom relatív ez a ronda srác, jó csaj duó...
2015. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
A szépség amúgy relatív. Elég gyakran szoktam ilyet látni, de az mindenesetre nagyon jellemző, hogy van egy átlagos, vagy átlag alatti férfi és a barátnője csinos, dekoratív.
2015. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 opened paradise ***** válasza:
64%

Van egy srác,göndör,szemüveges,kövér is volt,de olyan lányokkal látjuk,ráadásul hetente másikkal,hogy csak pillázunk.

Talán azért csoszog,mert térdig ér a műszere?

2015. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!