Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális h fel tudnék robbanni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h fel tudnék robbanni a dühtől azért amit a pasi csinál?

Figyelt kérdés
Annyira megszerettem de levegőnek néz, minden nő "jó" neki, én nem....pedig kedves vagyok, és minden túlzás nélkül legalább olyan jó mint a többi nő aki őnagyságának megfelel. Nem is akarom már mert besokaltam, de minden nap látnom kell a munkahelyemen...idegesít tudom már bármit teszek sosem kellek neki. Nem is akarok már semmit csak elfelejteni azt is hogy létezik. Pedig tuti kedvel vagy csak színjátszás, de elvileg jóba vagyunk. Részemről biztos. Mindig van egy nő akiért rajon vagy ő vagy a nő fut utána, de mindig az orrom előtt. Legyen valakije bánom is én de mért mindig az orrom előtt....Már mindenhol csak arra gondolok h elcsesztem hónapokat az életemből h reménykedtem, de már látni sem bírom, arra persze jó lennék h helyett dolgozzak amíg ő csajozik. Próbáltam levegőnek nézni az sem jött be mert akkoriban csak rosszba lettünk, mire lenyeltem a békát és közeledtem majd jóba lettünk újra de ez a helyzet h mint nő nem létezem számára nekem már nem járható út, akkor inkább ne lássam soha többet és ne is tudja/halljak róla, ami megint nehezen kivitelezhető, mi a fenét tegyek?
2015. szept. 26. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Meséljetek már nekem valami újat. Unom a kérdéseket. :)
2015. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
micsoda problémák :'(
2015. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a haszontalan hozzászólásokat inkább hallgattatok volna....
2015. szept. 26. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Legyen egy pasid,ha ez megvalósul nem fogsz többé ezzel az alakkal foglalkozni.
2015. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Olvasd el amit irtál és értékeld magadat!!!!!
2015. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet ennek, "mint nő nem létezem számára " - az, hogy te megszeretted, ebben a problémában nem játszik szerepet, neked persze rossz, de hát mit tud ő erről, és nem is érdekli.


Azért történik minden az orrod előtt, mert egy munkahelyen dolgoztok, ha ennyire gáz, menj máshova, vagy keress neki más állást.

Ha ilyen intenzív a szerelmi élete, túl sok numerára se lehet számítanod, szóval azért nem értem, miért ennyire fontos?

2015. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy intenziv a szerelmi élete kétlem, inkább csak próbálkozik, bár a jelenlegi tuti összejön neki...:/ Jah majd keresek neki vmi jó helyet...v magamnak.
2015. szept. 26. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak ebből gondoltam:

"Mindig van egy nő akiért rajon vagy ő vagy a nő fut utána,"


Szóval nem az gyámoltalan félős fajta, aki nem mer kezdeményezni, ha látja is, hogy nálad lehetne - lehet annyira régóta dolgoztok együtt, hogy ezért nem tekint nőként rád.

Vagy egyszerűen más az esete, bármi is lehet.

2015. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is kb ilyen helyzetben vagyok. Nagyon szar.

S új csaj (akire nem is biztos, h hajt), nen tudja, h előtte engem simogatott, hozzám simult.

2015. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!