Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni felhasználók, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni felhasználók, akik nem látják, hogy rengeteg szegény ronda pasi jár csinos szép nőve, azok nem szoktak utcára járni, nincsenek ismerősek?

Figyelt kérdés
Teljesen ledöbbenve ülök néha, mikor itt általánosítják egyes felhasználók a nőket, hogy csak helyes izmos pasikkal járnak, vagy gazdaggal. Az életben én nagyon nem ezt látom.
2015. szept. 27. 18:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 curáku ***** válasza:
86%
Ezzel sokan vagyunk igy, de egyszerubb azt mondani, hogy hazugsag, nincs ilyen..
2015. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
amúgy egy kövér pasi vagyok, akinek a barátnője modellkedik, jaa és most munka nélküli vagyok :)
2015. szept. 27. 18:29
 3/61 anonim ***** válasza:
31%
jó vicc feldobtad az estémet :D
2015. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Aki amúgy nem hiszi küldök privátba képet :)
2015. szept. 27. 18:31
 5/61 opened paradise ***** válasza:
85%
Nem. A nagyijuk pincéjében,wowozás közben írnak ide.
2015. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, mindjárt jönnek azok a fiúkák, akik majd mondogatják, hogy hát érdekes módon itt mindenki tud ilyen példát, de ők valahogy nem látják, szóval biztos hazugság... :-)

Nem tudom, ők hol élnek, mit csinálnak, járnak-e utcára, de csak maguknak ártanak ezzel a gondolkodásmóddal.

2015. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
31%
Nem akarok általánosítani, de nagyon ritka ez, amit a kérdező ír. Ha ronda a pasas, akkor tuti tele van pénzzel, vagy nagyon jó dumája van, vagy intelligens, humoros. De önmagában, ha csak ronda valaki, és buta is, nem fog vele járni semmilyen értelmes, szép nő.
2015. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
7. azt el tudom képzelni, mert valóban okosnak mondanak és van egy vicces jó dumám :)
2015. szept. 27. 18:34
 9/61 anonim ***** válasza:
16%
én sok felé járok de sehol nem látok ronda kövér pasikat csajokkal max ha bmwvel van a srác
2015. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
27%
Jöhet a kép. Illetve a párodról is!
2015. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!