Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm, aki eszmélet...

Van egy barátnőm, aki eszméletlen csinos, de az arca nem olyan szép. Szegény ezt sokszor megkapta és nagyon bizonytalan emiatt. Mindig leírja h milyen igazságtalan az élet. Hogyan bátorítsam?

Figyelt kérdés
Szerintem őt az is zavarja egy picit ,h nekem az arcom viszont hát elég szép viszont picit husisabb vagyok. sokkal többet eszek, mint ő, nem is tornázok annyit, és hát van barátom. Ő viszont rengeteget szenved, de nem tud változtatni az arcán, és itt vagyok én, aki pedig tudna és nem akar, és még is van aki szeret. Egyébként belsőre is kedves lány szóval nem ezzel lesz a gond.
2014. júl. 18. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy jo smink csodakra kepes! Gondolom lattal mar a youtube-on elotte-utana kepeket.


Menjen el egy pl. Mac sminkelesre, es ott megtanitjak neki, hogy mi all jol.

2014. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!