Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a randivonal.hu a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a randivonal.hu a legjobb társkereső? Valóban ott előbb utóbb minden férfi talál komoly kapcsolatot magának?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 19:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Mert állítólag messze ott vannak a legtöbben és ott a legkisebb a férfi női arány.
2015. szept. 27. 19:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam ezt is és még sokat, szinte mindegyiken ugyanazok vannak fenn.
2015. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az összes egykutya.

Ha az alaptulajdonságaid nincsenek meg akkor b**aszhatod.

2015. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
picit jobb, mint a többi, mert fizetős és igy elvileg komolyan gondolják a résztvevők.
2015. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MolotovPunk ***** válasza:

Én fent vagyok rajta,de nem dobódtam el tőle...

Igaz nem is fizettem elő ott semmilyen szolgáltatásra.

Minek?Azért fizessek havonta x összeget,hogy társat találjak ott?Elég gáz.

Ezért inkább ismerkedek máshol,ha van rá időm és kedvem akkor élőben teszem ezt.

2015. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

legjobb? Inkább a legdrágább.


Amúgy meg ugyanúgy nem írnak vissza a nők egy normális hangvételű levélre, mint bárhol máshol, hiába vagy platina előfizetéses. Akkor meg? Felesleges pénzkidobás!

2015. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívküldi sokkal jobb, mert ingyenes és nem muszáj regisztrálni ahhoz, hogy levelet írj (persze akkor nálad nem tudnak kezdeményezni). Úgy vettem észre, hogy elég sok lány szeret anonim kezdeményezni, mert szégyenlős profilt felrakni (vagy épp nem akar napi 100 levelet olvasni).
2015. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem az elittárs jött be, intelligensek, akiknek max nincs idejük, energiájuk máshol ismerkedni (nincs szóbajövő ismerős, buliban gázak vannak/nehezebb, nincs állandó hobbi, ahol új ismeretségre lehet szert tenni)
2015. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!