Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik, férfiak, egy nő mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, férfiak, egy nő mennyire legyen nehezen megkapható?

Figyelt kérdés

Szeretitek,ha kell érte harcolni? Csajok,ti mennyire adjátok magatokat könnyen? Játszátok a jégkirálynőt?

Kort és nemet is irjátok le legyszi.



2015. szept. 28. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Csaj vagyok. En szepen fokozatosan adtam meg magam a baratomnak. Ez azt jelenti,hogy 15 evesen megismertem es 17 eves voltam mikor eloszor lefekudtunk. Nem jatszottam a jegkiralynot,csak tudni akartam biztosan o-e az igazi :) Jol dontottunk es egyaltalan nem bantuk meg,hogy vartunk. Azota is egyutt vagyunk.

18/L


Egy no annyira Legyen nehezen megkaphato amennyire az adott ferfi hajlando kuzdeni erte!

2015. szept. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem szeretek harcolni, és nem szeretem ha egy nő szinészkedik. Ha közli, hogy nem tetszek, akkor azt kénytelen vagyok komolyan venni. Mert ha lutrizok, hogy lehet csak kelleti magát, és tévedek, akkor a drága időt pazaroltam csak.

Egy nőt nem megszerezni kell, hanem megismerni ha megengedi.

2015. szept. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nálatok a kor miatt a 2 év nem gáz,örülj,hogy találtál egy ilyen srácot,aki kivárta.

Amúgy respect érte;)


Semmiféle játszmázást nem bírok, ha színészkedést akarok látni,akkor filmet nézek.

Harcolni? Nem össze tévesztendő a normális udvarlással,nem vagyok katona.

Hónapokat akar várni?

Ok.

Indokolja meg miért,ennyi.

2015. szept. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha már második, harmadik randira is elhívom és eljön, akkor azért ott már illik valaminek történni. Nem hiába hívom el. Akkorra már eldől a szimpátia, nincs más hátra.
2015. szept. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem szoktam játszani a jégkirálynőt. Ha valaki bejön és akarok tőle valamit, azt kimutatom. Lefeküdni valakivel meg azután feküdnék le, hogy megismertem már annyira, hogy tudom, hogy nem valami buta suttyó paraszt, hanem belsőre is bírom. Azért nem váratnék direkt valakit, hogy rájöjjek, mennyire gondolja komolyan, mert őszintén szólva hidegen hagy, 2-3 hét után még én sem kezdem el a hátralevő közös 50 évünket tervezni a másikkal.
2015. szept. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Clark Kent.. ***** válasza:
75%

Nem, nem szeretek érte harcolni.


Ha ugyanis azt várja el, hogy harcoljak, az szimbolikusan azt jelenti, hogy ő beül a királyi székbe, és várja, hogy vért izzadva teperjek érte.


Ez pedig szerintem igazságtalanság. Ha harc, akkor mindkét fél harcoljon egymásért, ne csak az egyik.


De magam részéről inkább azt szeretem, ha a lány teljesen spontán, és sodródik az árral velem együtt. Ha randizunk, randizunk, ha szexelünk, szexelünk, amihez kedvünk van. Nem kellenek szabályok. Fölöslegesek.

2015. szept. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon nehezen megkapható legyen!
2015. szept. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Én nőként nem szeretem, ha valaki kitalálja, hogy most harcolni fog értem :D Minek? Ha tetszik, tök felesleges küszködnie, ha nem tetszik, akkor meg szintúgy. Merthogy mindkét esetben egyértelműen a tudtára adom, nem szoktam játszadozni, nem szoktam "tesztelni", hogy vajon mennyit érek neki. Az majd kiderül, az ismerettség első pár napjában/hetében még úgysem érek neki sokat, felesleges hát ilyesmire gondolni. Ebből kiindulva fogjuk rá, hogy könnyen adom magam. Szex is relatíve hamar van (1-2 héten belül), kézenfogva utcán sétálás, egymásnál alvás, randizgatás, stb, mindent korán megadok a pasinak. Ha ennyi kellett neki, hát ennyi kellett neki, nekem volt egy (vagy pár) jó éjszakám, és ennyi, amíg nincsenek érzelmek, addig ez max az önérzetem sértheti, és azt sem nagyon. De eddig még nem fordult elő ilyen, mert ha már hamar adom magam, akkor hamar ki is tárulkozom, és jellemzően elég szimpatikus, izgalmas, vonzó vagyok az első hónapokban, hogy utána már tényleg szerelem legyen belőle, és ne csak sima szex :D
2015. szept. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
81%
Harcolni? A középkor már elmúlt, sárkányt sem igen látni. Senkiért egy ágyúlövést sem!
2015. szept. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Én az őszinteségben hiszek, nem a maszkokban és a színjátszásban.

Egy jó hangulatú 1. randi után normális a csók, a 3.-on meg már a szex is. Legalábbis én 25 éves kor felett ezt tartom normálisnak.

30/F

Amúgy a kedvesemmel egy buliban ismerkedtünk meg és egyből ágyba bújtunk, azóta együtt élünk és 2,5 éve tart a szerelem. :)

2015. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!