Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nehezen megkapható lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszii. kérdése:

Fiúk, nehezen megkapható lány vagy "könnyűpréda"?

Figyelt kérdés

Ha egy lányt nehez kaptok meg, küzdenetek kell érte vagy ha nem kell mindenre olyan sok időt várni és akár az első randin lehet csók stb?? Ésha egy lány már első találkozáskor/pl egy buliban/ is hagyja hogy megcsókolják akkor ő már könnyűpréda és nemis terveztek vele hosszútávra? Hogy van ez?

Lányok nektek mi a véleményetek erről? Kort írjatok légyszi.


2011. okt. 14. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

én hagyom hogy a fiúk lukra menjenek

14/L

2011. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nehezen megkapható jobb. 18F
2011. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Legyen nő, legyen tartása. És persze minél nehezebb, annál édesebb a siker.
2011. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A csók szerintem teljesen belefér az első találkozás alkalmával, de semmi több. :) És attól még, hogy egy nő hagyja magát megcsókolni első alkalommal, nem feltétlenül kell, hogy hamar engedjen bármi mást.
2011. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyenlore konnyupreda,nem szeretek torekedni egy komoly kapcsolatra.22F
2011. okt. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első randin simán mehet a csók, az nem könnyű préda. A k.p. az, ha az első randin az összes testnyílását hagyja megdugni.

Azt elfogadom, ha egy lány valóban nincs felkészülve még a szexre, nyilván, pár hetet lehet vele várni, de ha 2 ember szereti és kívánja egymást, akkor úgysem fognak tovább várni.

Az viszont roppant kiábrándító, ha egy lány csupán azért kéreti magát (pedig már ő is benne lenne) hogy a fiú küzdjön, meg harcoljon! Mi ez?! Csatatér, hogy küzdeni kell?

Biztos, hogy akinél ennek az első jelét felfedezem, azzal nem tervezek hosszú távra, mert nincsennek fölösleges féléveim várakozni, meg bizonygatni, stb.

2011. okt. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nehezen megszerezhető! ahogy itt egy srác is mondta.. hogy utánna édesebb a siker.. meg tartósabb a kapcsolat:) ezek a könnyű luvnyák.. baszásra jók se' legyé' türelmes várd ki:) s meglesz a gyümölcse:P
2011. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok neked mit jelent a nehezen kapható lány ? Mert ha azt, hogy kéreti magát , és élvezi azt, hogy a férfi körbe ugrálja akkor rossz ajtón kopogtatsz nálam. Egy kapcsolat arról szól, hogy mind két fél tesz is a másikért. Az első randin nem muszáj a csók . Sőt simán lehet várni pár hetet mire az első szeretkezés megtörténik. Könnyű préda számomra nem létezik, mivel én nem szórakozásból ismerkedek. 24f
2011. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nehéz.


21/f

2011. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első csók után hamarosan jön az első szex. Tehát, ha az első randin van csók, akkor könnyű préda a lány.

Természetesen mindig a könnyű prédára vadásztam, de a nehezen megszerezhető lányokkal volt igazán mély a későbbi kapcsolatom.


35/F

2011. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!