Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy kicsit nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kicsit nagyobb korkülönbség számít egy kapcsolatban, szerelemben, erotikában ha egy nő az idősebb?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok és nagyon megtetszett egy nálam hét évvel idősebb kedves csinos aranyos nő. Én kezdeményeztem... Jelenleg még ismerkedési szinten vagyunk és úgy érzem számára sem vagyok közömbös, szerelmes lettem. Nekem nincs tapasztalatom erről mert soha sem fordult elő még ilyen velem. Félek hogy nem működne jól a kapcsolatunk..a kor miatt. Elsősorban az ilyen korú hölgyek véleményére lennék kíváncsi. mert nem tudom hogy ők el tudnának fogadni egy évekkel fiatalabb pasit társnak és nem éreznék magukat kényelmetlenül vagy ilyesmi.
2015. szept. 29. 12:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni hogy egy élere szóló társamnak szeretném őt.
2015. szept. 29. 13:06
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem, nem ilyen korú válaszoló vagyok, de tapasztalatok alapján az idősebb nők már annak is örülnek, ha egyáltalán valaki érdeklődik utánuk. Rengetegen vannak egyedül ilyen korban, és ebben a korban 7 év nem számít. Más lenne 20-on évesen. Sőt, biztos jobban örül neki, hogy nem egy tőle idősebb valakit talált 7 évvel, mert ebben a korban már szaladnak az évek, ha az ember nem vigyáz magára. :(
2015. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a hozzászólást. Olyan nagyon szeretnivaló Ő, annyira szimpatikus és szép. Csak félek nehogy úgy érezze hogy sajnálatból közeledem, nagyon szerelmes vagyok belé.
2015. szept. 29. 13:18
 4/5 Linó03 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azt hinné. Én tudok olyanról, hogy fiatalabbak voltak, és a nő majdnem ugyanennyivel volt idősebb. Igaz, ők nem maradtak együtt örökre, de szerintem nem baj ez a különbség.
2015. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27 éves helyes srác vagyok, szívesen összeállok korosabb nőkkel.
2015. okt. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!