Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy idősebb pasinál?

Figyelt kérdés

Jelentősen idősebb, mint én, mégis nagyon bejön.

Arról fogalmam sincs, hogy én tetszem-e neki. Igazából a kezdeményezés tényénél nincs is jelentősége.



2015. szept. 21. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Megtudhatjuk a korotokat? Csak mert nem mindegy, hogy a nálad sokkal idősebb férfi 20-as vagy mondjuk 50-es. Máshogy kell közelíteni szerintem.
2015. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
30/55
2015. szept. 21. 13:09
 3/16 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben azt tudom javasolni, úgy közeledj hozzá, mint bárki máshoz közelítenél, aki tetszik. Felnőtt emberek vagytok. Hidd el, az emberek belülről nem változnak annyira, mint kívülről. Ha küldöd a jelzéseket, akkor ő azt észre fogja venni, és úgy fog rá reagálni, mint felnőtt férfi, és nem mint egy 55 éves. :) Gondolom, érted, mire gondolok.
2015. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Értem, mire gondolsz.

A problémám az, hogy nem tudom, milyen jeleket küldjek. Sok éve már, hogy ilyenre volt szükségem. Ráadásul ha csak a közelébe érek, nem tudok felnőtt fejjel gondolkodni. Persze ezt próbálom leplezni, aminek a vége csak annyi, hogy nagy mosolyogva ráköszönök, és fülem-farkam behúzva elszelelek onnan. Szóval talán pont sikerül úgy viselkednem, ahogy nem akarok :/

2015. szept. 21. 14:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran találkoztok? Nem lehetséges, hogy már neki is feltűnt, milyen zavarba jössz a jelenlététől? Ha még nem tűnt fel neki, próbálj valamiről beszélgetni vele, vagy csak kérdezz, akármit! Ha eddig nem tűnt fel neki, akkor biztosan fog, főleg ha látja, hogy dacára, hogy te kezdeményezted a beszélgetést, mennyire feszengsz a jelenlétében. Innentől pedig azt gondolom, rajta áll majd, hogy közeledik-e feléd. Figyeld majd itt a kérdéseket! Ha egy 55/F arról érdeklődik, vajon tetszhet-e egy 30 éves nőnek, és hogyan kellene közelednie, akkor lásd majd el jótanácsokkal! ;)
2015. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Tudod, kérdező, egy 55 éves pasas nagyon jól tud kinézni. Ruhában! Anélkül azonban, valljuk be, élhet akármilyen sportos életet, bizony meglátszik a rajta a kor. Az időskori izomvesztés utolérte őt is, a karjai vékonyabbak, mint húszévesen, és a felkarnál bizony líg-lóg a megereszkedett bőr. Volt idő, amikor némi pocak is felkéredzkedett rá, s noha mára ezt valószínűleg ledolgozta, a bőre ott is emlékszik rá. Soroljam még?

56 (jól kinéző) F

2015. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, nem is várnám, hogy egy adonisz legyen... én sem vagyok topmodell-alkat :)
2015. szept. 23. 10:27
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Ja, hogy innen fúj a szél! Rossz hírem van, kérdező. Az idősödő pasik haja gyorsabban fogyatkozik, mint az ízlése.
2015. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen értem... Vagyis értem, csak azt nem, hogy mire próbáltál célozni :o
2015. szept. 25. 10:05
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Arra próbáltam rávilágítani, hogy nem fogja feladni az elveit egy kevésbé szép nőért, ha az nem tudja teljesen levenni a lábáról.
2015. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!