Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazaköltözzek Angliából?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem megy itt az ismerkedés. Van egy jó munkám, jól keresek és ennyi.

2015. szept. 30. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha már sikerült kijutnod,van lakásod,munkád,szerintem ne gyere haza,teremtsd meg az egzisztenciád.

Megér ennyi szenvedést a későbbi nyugodtabb életed.

Persze nem tudom milyen szakmád van,itthon milyen területen és mennyiért tudnál elhelyezkedni.

Egy angliai ajánlólevél aranyat érhet itthon.

Csak abban az esetben gyere haza,ha komolyan van félnivalód attól,hogy felemészt a jelenlegi helyzet.

Első az egészség!

2015. szept. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne. Miért nem megy? Inkább ezt találd ki és oldd meg a problémát.
2015. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, én Liverpoolban éltem pár hónapig és azt tapasztaltam, hogy nem igazán van különbség az ottani és az itteni emberek között az életszínvonalbeli meg nyelvi különbségeket leszámítva. Az emberek ugyanúgy szar kedvvel mennek reggelente dolgozni, ugyanúgy segítség nélkül elmennek egy a földön rugdosott csávó mellett, ugyanúgy meg vannak töve és inkább kussolva tűrik, hogy a hatalmasok kénye kedve szerint éljenek. Szóval ha másért nem is, de a jobb életszínvonalért a helyedben kint maradnék, mert emberek terén nincs nagy különbség egy átlag angol és átlag magyar között, főleg a nagyvárosiakat nézve.
2015. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos valamelyest tudom, miről beszélsz. Nem párkapcsolatot illetően, hanem barátságot illetően tudom, milyen nehéz idekinn barátokra lelni. Párkapcsolatot meg még nehezebb lehet.

Sokan nem ismerik ezt az oldalát a dolognak, amíg nem jönnek ki és nem tapasztalják meg. De szinte mindenkitől ugyanazt hallom. Sokan magányosak külföldön. Én is így érzek. Van egy családom, férjem és 2 kicsi gyerekünk, de ennyi. 8 éve vagyunk kinn a férjemmel, a gyerekek már itt születtek. Anyagiakban azt mondom, elvagyunk. Nincs jelenleg álommelónk, álomfizetéssel, de el-el vagyunk. Viszont olyan egyedül vagyunk itt, mint a kisujjam. Persze aki nincs abban a helyzetben, könnyen mondja, hogy old meg ezt a problémát, fogalma sincs az egészről. Megértelek. Elkeserítő, hogy nem klappol az egész. És sajnos a magányosság elég nagy baj. Felemészt. El se tudom képzelni milyen lehet, hogy párt nem találsz. Az is rossz, hogy barátot nem találok.

Barátaid legalább vannak? Ha nincsenek, barátnak jelentekezem:D Nekem is elkéne egy barát lelkitárs.

Nagyon nehéz eldönteni, hogy hazamenj e vagy se. Mióta vagy kinn? Hány éves vagy? Van egyébként családod? Gyerekeid?

2015. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de lassan en erzem magam furanak, hogy nem elso helyen all az ismerkedes nalam.

Ugy ertem, hogy en is Angliaban elek, de mig nem voltak itt barataim (most mar vannak, de attol szivesen ismerkedek meg) addig is voltak celjaim. Most is vannak. Eszembe sincs hazamenni.


Masreszt meg nem a kornyezetben kell keresni a hibat, hanem benned. Szerinted otthon konnyebb lenne? Nem hiszem. Csak toled fugg.


Es en is tudom milyen teljesen egyedul intezni a dolgaimat (nokent), de megis pozitivan gondolkodok.


Csak hozzaallas kerdese. :)

2015. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Otthon ment az ismerkedés? Egy közvetlen ember mindenhol közvetlen, bárhová vesse is az élet.

Mondom ezt én, aki tavasszal hazaköltözök Németországból. (Mondjuk, annak inkább eü. okai vannak.)

2015. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is épp így érzek. Jó munka(amit legalább szeretek), fizu okés, de ennyi. Egyedül vagyok mint a kisujjam, és fogalmam sincs hol tudnék itt ismerkedni munkahelyet leszámítva. De azt már próbáltam és semmi jó nem származott belőle :/
2016. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es, merre elsz Angliaban?


Ha gondolod, beszelgethetunk. :)

2016. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Londontól úgy 40 mérföldre :)

És te?

2016. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Londonban. :)
2016. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!