Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondom a nőknek randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom a nőknek randin ismerkedéskor, hogy azért jöttem haza Angliából, mert nem bírtam a stresszt, hajtást, és itt sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok, bár a bérem itt egyharmada az ottaninak, akkor miért hümmögnek?

Figyelt kérdés
Meg, azt mondják, ,,aha,, de ez annyira nem túl jó. Ez annyira nem szimpi. Mit tehetnénk, hogy ezt elfogadják? Hogy nyugisabb az ember, de szegényebb is. Nem az lenne a lényeg, hogy harmonikusabb életet éljen egy pár?
2014. ápr. 1. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
De de nem biztos hogy az elején rögtön mondani kell neki.
2014. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

És ez nálad hogy működik?

Találkoztok aztán egyszer csak:

-Szia azért jöttem haza Angliából, mert nem bírtam a stresszt, hajtást, és itt sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok, bár a bérem itt egyharmada.


Akkor így már értem.

2014. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem az elején mondja, de szóba jön, hogy ki mit csinál.
2014. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

Kicsit olyan vesztesnek állítod be ezzel magad, amire még rá is kontrázol azzal hogy kevesebbet keresel.


Lehet jobban járnál ha inkább kitalálnál rá valami más dumát, honvágyad volt, hiányoztak a magyar lányok, ilyesmi, azt meg fel se kell hozni ki mennyit keres.

2014. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem pénzéhes anyagias pitsákkal kellene ismerkedned.
2014. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert ezzel azt közlöd, hogy nem vagy erős, nem bírod a terhelést, nem vagy ambíciózus = nem számíthatnak rád, mint "nagy és erős férfire". Azt a nők csak úgy divatból mondogatják, hogy egyenrangú felet akaranak a párkapcsolatban, valójában szeretnek felnézni a férfira, szeretik ha az kitartóbb és erősebb náluk.
2014. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Vadkorte81 válasza:
60%
Azert mert feladtad a penzt a kenyelemert...szerinted mi kell a noknek penzes vagy nyugis ferfi?
2014. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

pénzes és kitartó férfi, vagy csoró és lusta...


nehéz döntés egy nőnek! :)

2014. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

"szerinted mi kell a noknek penzes vagy nyugis ferfi?"

Egy olyan férfi, aki szereti, és akiben nem csak a kiapadhatatlan pénzforrást látják.

Persze, kényelmes, ha van sok elverni való pénz, csak aztán ezek a "nők" fognak pár kategóriával feljebb panaszkodni, hogy mindenük megvan, 10 éve együtt vannak, de nem boldogok, mert a férj egész nap csak dolgozik, rá már nincs energiája, mert úgy leköti a munka, és hogy inkább lenne kevesebb pénzük, csak lenne boldog, harmonikus a kapcsolatuk.

2014. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
31%

"szerinted mi kell a noknek penzes vagy nyugis ferfi?"

Nője válogatja - ez az "értékválasztás" a nő részéről. Mi lenne, ha Te meg eszerint választanál nőt?

2014. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!