Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 éves körüli nők nehezebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 éves körüli nők nehezebben találnak párt, mint az ugyanennyi idős pasik?

Figyelt kérdés

Egy 30 körüli nő nem kezd nagyon fiatalabbal, ami érthető is mert a férfiak később érnek. Szóval általában idősebb korosztály jön számukra szóba, ami viszont már nehéz, mert az ilyen idős pasi aki normális, az már házas stb. Illetve egy ilyen korú vagy idősebb pasinak már kiforrott személyisége van

Viszont egy 30 körüli pasi még simán találhat fiatalabb korosztályból nőt, akik még kiforratlanok, lehet változtatni és normálisabbak.


2015. szept. 30. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Tapasztalataim szerint a nők mindig könnyebben találhatnak párt maguknak, mint a férfiak. Nőből ugyanis kevesebb van, mint férfiből egészen 43 éves korig.
2015. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Nézem a statisztikát az nagyon elenyésző szám :) Szóval kb egyforma
2015. szept. 30. 16:53
 3/10 A kérdező kommentje:

Férfiak: 60 112 fő 50,7%



Nők: 58 344 fő 49,3%


tessék 30 körülieknél szinte egyforma :)


plusz egy 30 év körüli nőnek már nagyon kevés férfi marad, mert eleve kiesnek a fiatalabbak.

2015. szept. 30. 16:59
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez a szinte 1768 férfit takar. Nem elég? Gondolj bele: 1768 férfi. Ez rengeteg. Tudom, mert a férfitöbblet miatt nekem esélyem sincs párkapcsolatra. 29 évesen még randim sem volt, mert mindig van nálam jóképűbb és magasabb.
2015. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan szedik ezt a hülyeséget, hogy hamarabb érnek a nők, de aki ezt annak idején kitalálta, azt kellett volna fellógatni a fő téren az első póznára. Nagyon érett némelyik 20-on éves csaj, aki azon a szinten van, hogy mindenen röhög, meg azon röhög, hogy ez, meg az hogy néz ki. Az hogy némelyik kis lány eljátsza, hogy ő nagy lány még nem lesz érettebb. Soha nem értek hamarabb a nők, és nem is fognak. Elég csak egy aprócska akadály az életben, és az ˝érett˝ nők sírva menekülnek.
2015. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4. Bizony semmiség a 60 ezerhez képest :) Valószínű te nem az utolsó 2000 be vagy :)
2015. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De feltud b..ni idegileg ez a férfiak később érnek szöveg. Egy nővel semmi értelmes dologról nem lehet beszélgetni, csak a divadról, meg hogy Lucecicát melyik latin amerikai kan kellene, hogy elvegye feleségül (sorozatok).
2015. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Hát valahogy úgy van, hogy -10en,-20onévesen a nők sokkal könnyebben találnak párt mint a férfiak, de ahogy telik az idő, úgy egyre inkább a férfiak felé billen a mérleg. Talán pont 30 éves korban fordul a kocka. Egy rakás olyan férfi van, aki 30 éves koráig azon sír, hogy nincs senkije, aztán később egy csomó nőt talál magának,. Nőből sokkal kevesebb van, aki nem talál párt 30 éves koráig, sőt, alig győzik levakarni magukról az udvarlókat, szinte már elegük van belőlük, aztán a 30as éveikben elkezdenek lekopni róluk. 30as éveik vége felé egyre kevesebb, és kevésbé megnyerő férfiakból válogathatnak, és bizony könnyen meglehet, hogy visszasírják azokat a fiúkat, akiket 20onéves korukban kikosaraztak. Aztán azok a nők akik 40 éves korukig sem állapodnak meg, azon kapják magukat, hogy a kutyának se kellenek.
2015. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már a statisztikánál tartunk, egészen az 50-es korosztályokig nagy mértékű férfitöbblet van a magyar és úgy általában minden társadalomban. Például a "fejlődő" országokban ez még drasztikusabban jelentkezik, ahol egyébként is rendkívül fiatalos a korszerkezet, ilyen 20 év körüli átlagos életkorral. De vissza térve a férfitöbbségre, pont a 20-on éves korosztályokban a legnagyobb mértékű, pedig ez az a kor ahol az emberek jó esetben "megállapodnak", családot alapítanak. Olyan 40-55-ig nagyjából egyenlő, de még mindig férfitöbblet van. 55 fölött kezd el brutális mértékben megugrani a nők száma, pontosabban a férfiak kezdenek el "kikopni". 70 év felett pedig már több, mint a duplája a nők száma a férfiakénak. Szóval nem véletlen, hogy ennyi férfi van aki nem talál párt magának, pont abban a korban, amikor kellene.
2015. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ezeket már mint tudtam ezért 21 évesen életmódot váltottam. Mivel nem vagyok elég jó csajozásban ezért a karrieremre gyúrtam. Most 26 éves vagyok tele pénzzel edzem is és lassan felkészülök egy párkapcsolatra. Ha 28-30 évesen kezdenék normálisabban csajozni akkor legalább fel tudok mutatni valamit és nem a nulláról kell kezdeni meg a diákhitelt visszatörleszteni stb. Szerintem jobb ha fiatalon nem ér annyi csalódás és nem égsz ki és csak később kezdesz el foglalkozni ezzel a problémával. Én mindig is az érettebb nőket szerettem szóval most 26 éves létemre simán összejönnék egy 30 éves nővel. De a kérdésre válaszolva igen. Ha van gyerek is kimondottan nehéz dolguk van.
2015. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!