Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Németországban élő magyarként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németországban élő magyarként van esélyem rá, hogy valaha is párt találok (23F)?

Figyelt kérdés
Csak fél éve vagyok kint, de hosszútávon gondolkozom.
2015. szept. 29. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne? Csomó ismerősöm van akinek sikerült. Ha nem vagy béna, besült, tudsz németül akkor biztos sikerül!
2015. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyszerű, nekem sem az 30 éves nőként. De én nem is nagyon erőlködök ezen. Jól válogasd meg majd hogy kivel jössz össze, mert nagyon különbözőek itt az emberek.
2015. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hiszed vagy sem, pontosan ugyan annyi az esélyed, mint Nekem. Pedig én Magyarországon élek.

A te esélyed, csak abban az esetben lesz kevesebb, ha elkezdesz elvárásokat, és feltételeket felállítani.


22/F

2015. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ "mire hajtasz"


Értelmiségi gazdagabb német csaj - 0% esély tuti nem. Dóájcslánd Dóájcslánd über álllessz

Proli német csaj - esetleg

Bevándorló magyar - okés, ha találsz.

Bevándorló török/arab csaj - rendben van, de a rokonság utálni fog és ha hibázol baj lesz. Amine, Ahmed, Muammar és a többiek nem viccelődnek.

2015. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Négyes jól vázolta a helyzetet.

Nekem volt már német barátnőm. Az aljából.

Nincs az a nőhiány, hogy mégegyszer ilyen nővel.

Nem egyszer szakadt már meg beszélgetés a "Honnan jöttél?" kérdés után.

Magyar nővel sem könnyebb. Átlagban megkérdezik még az első randi előtt milyen autód van.

Van és új, de nem prémiummárka. Ők gazdag pasira vadásznak még ha egy biciglijük sincs és

többen laknak egy szobában akkor is. Ilyen szempontból a német nők szimpatikusabbak.

Neked persze lehetnek még pozitív élményeid, ha a fiatalságod mellé jóképű is vagy.

2015. szept. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!