Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy szép lány?

Figyelt kérdés

Sajnos állandó komplexusokkal küzdök, úgy érzem, akármit csinálok, sosem leszek szép, max átlag.

Ápolt vagyok, de nem mű, mint a mai jó nők. (Pl csak szedem a szemöldököm, nem festem vagy rajzolom, és a legegyszerűbbre, ilyenre: [link] )

Sminkelek, de csak nagyon enyhén, szempillaspirál+szájfény.

A ruháim is átlagosak, nincs is túl sok. Nem vagyok csóró, átlagosan keresek.


Mit kéne még tennem, hogy szépnek lássanak?


2015. okt. 1. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A mű az nem jó, csak szólok.
2015. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak add magadat, minden sallang nélkül. Mosolyogj sokat, mert az a nő legszebb ékszere, az átlagosból is szépet kreál. ;)
2015. okt. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mit kéne még tennem, hogy szépnek lássanak?"


Rossz a kérdés, helyesen így hangzik: "Mit kéne még tennem, hogy szépnek lássam magam?" Mert valószínűleg a külvilág, az emberek szépnek tartanak, csak te látod magad rondának, mint a nők 90%-a. Ez ellen pedig legfeljebb lobotómiával lehet tenni.

2015. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Átlagos csaj is lehet szép csaj. Mindig lesz udvarlód, vagy mindig akad olyan, aki meg fog dugni, ez a te igényeid függvénye.

Én átlagos arcú srácként nem tetszem senkinek, bäszhatom a magasságom, kiállásom, jófejségem.

2015. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy képet szívesen megnéznék rólad, de gondolom, úgysem küldesz. Különben biztos vannak akik szépnek látnak, erre mérget vennék.
2015. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát hogy szép legyél számomra, ahhoz nem kell kisminkelned magad, se jól öltözködnöd... Egyszerűen csak legyél kedves és add mindig önmagad. Ne akarj másoknak megfelelni, és így a kisugárzásod is jobb lesz.
2015. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!