Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem beszélget velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszélget velem képcsere után?

Figyelt kérdés
Internetes ismerkedés során beszélgetni kezdtem egy lánnyal. Egy hónapja beszélgetünk, napi 4-5 órát, eszméletlen nagy az összhang. De tegnap képet cseréltünk én nem akarta, mert nem vagyok annyira helyes pasi. Nem hiszem hogy azért, mert nem tetszem neki, ugyanis ő olyan lány akinek nagyon nem számít a külső, mert ő ilyen spirituális lány és a belső csak ami fontos neki. Szerintetek mi lehet még a baj?
2015. okt. 1. 20:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Beszélget de nm tudom mi lehet, ilyen egyszavas válaszok csak :((((
2015. okt. 1. 20:42
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki ha gondja volt a képcserével ne erőltessétek a dolgot...
2015. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

"ugyanis ő olyan lány akinek nagyon nem számít a külső.."


Eléggé félre ismerted akkor, hisz mindenkinek fontos a külső, akár legyen belsőleg spirituális, akár nem!


Egy hónap édeskevés arra, hogy teljesen megismered a másikat!

2015. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az a baj, hogy elfecséreltél 1 hónapot a semmire. Ha képcserével kezdtétek volna, akkor most nem lenne ez.
2015. okt. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Képcsere után tuti,hogy a külsővel van a gondja.Új frizurát csináltass,vagy növessz szakállt,ha jól állna,bőröd legyen ápolt.
2015. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
De ennél a csajnál már mindegy,majd hozd ki magadból a legtöbbet és másik csajnak hátha bejösz.
2015. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent elhinni, amit a lányok mondanak!
2015. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"mert ő ilyen spirituális lány és a belső csak ami fontos neki"


Inkább hazudós. Nincs ilyen ember akinek ne lenne nagyon fontos a külső. Még talán a vakoknak se mindegy. Vagy abszolút semmi önismerete nincs. Vagy abszolút félreértetted. De leginkább mindhárom.


Ez nem azt jelenti, hogy topmodellnek kell lenned, de ha nem tetszel neki, akkor annyi, lehetsz a barátja, ha neked is jó úgy, de párkapcsolat soha nem lesz belőle. És ez minden nőre és férfira igaz, ne legyél naív.

2015. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor ne is firtassam a találkozót, nincs értelme?
2015. okt. 1. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Netes ismerkedésnél az első levélváltásoknál képet kell cserélni az időpocsékolás és az esetleges rossz érzések elkerülése miatt. 1 hét után nem árt találkozni is, mert a személyes benyomás legalább olyan fontos, mint a belső és a külső. Ne halogasd, kérdezd meg, hívd el randira határozottan. Ha bejössz neki akkor úgyis igent mond, ha pedig nem, akkor gyorsabban túl tudsz lépni az ügyön, mintha még pár hetet leveleznél a semmiért. Netes ismerkedéssel az a baj amúgy, hogy mondani és leírni bármit lehet, ezért ne legyél naiv, mindig legyen egy egészséges gyanakvásod, hogy igaz lehet-e amit írnak magukról az emberek. Volt már dolgom olyan lánnyal neten, hogy áradozott, hogy ő mennyire őszinte és utálja a hazugságokat, a végén meg ő hazudott és csalt meg engem.

Kitartást.

2015. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!