Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem beszélget velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszélget velem képcsere után?

Figyelt kérdés
Internetes ismerkedés során beszélgetni kezdtem egy lánnyal. Egy hónapja beszélgetünk, napi 4-5 órát, eszméletlen nagy az összhang. De tegnap képet cseréltünk én nem akarta, mert nem vagyok annyira helyes pasi. Nem hiszem hogy azért, mert nem tetszem neki, ugyanis ő olyan lány akinek nagyon nem számít a külső, mert ő ilyen spirituális lány és a belső csak ami fontos neki. Szerintetek mi lehet még a baj?
2015. okt. 1. 20:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem az első nap küldtetek képet? :D Ennyi időt rád pazarolt feleslegesen.
2015. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj én hónapokat cseteltem egy nővel , egy hónap után volt képküldés, rá 1,5 re tali, aztán a tali után ilyen semilyen lett az egész már nem is nagyon csetelünk. Előtte telóztunk is sokat. Hát ez van nem tudok vele mit csinálni, ha ő nem akarja...erőltetni kár bármit is. Csak mi már harmincasok vagyunk, ezért azt hittem lesz annyi esze, hogy megmondja kerek perec ha nem akar tovább ismerkedni, és nem sunnyog... De sajnos bebizonyosodott hogy a kor nem minden, pedig úgy érzem nem volt taktika, nem volt mellébeszélés soha senki részéről, mégis lógva hagyott...
2015. okt. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!