Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadjam el a gondolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el a gondolatot, hogy valószínűleg sosem lesz olyan barátnőm, amilyen lányok nekem bejönnek?

Figyelt kérdés
Sajnos én sok befektetett energiával is csak egy közepes szintet tudok magamból kihozni külsőre, emiatt elég kicsi az esélye, hogy valaha olyan barátnőm lesz, amilyenek nekem az eseteim. Emiatt viszont úgy érzem, egész életemben hiányérzetem lesz.
2015. okt. 2. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Ne aggódj pajti... én már beletörődtem, hogy nincs normális lány a világon vagy ha igen, akkor (A) csak azért hiszem azt róla mert nem ismerem, (B) már foglalt.

Innentől kezdve kb. csak az számít, hogy ne legyek egyedül addig amíg újra nem szakít velem és utána jön a következő... kiölték az érzéseket belőlem, veled is ez lesz rövid időn belül.

2015. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért, milyen lányok jönnek be?
2015. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A csinosak.
2015. okt. 2. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt elfogadni, de nem lehetetlen.
2015. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 választásod van


1. vagy beletörődsz, és leszel olyan csajjal aki nem tetszik, ezáltal mindig hiányérzeted lesz. Nem leszel boldog, meg fogod csalni, megbántod, szétmentek, aztán jön a következő nő, azzal ugyan ez lesz....

2. vagy próbálkozol olyan nőknél akik neked tetszenek, és vagy mindegyik elhajt, vagy szerencséd lesz, de ezzel együtt boldog is leszel.


Ha az első megoldást választod, amellett hogy nem leszel boldog, mindig azon fogsz kattogni, mi lett volna ha legalább MEGPRÓBÁLSZ olyan nőt találni aki megfelel az igényeidnek.

Persze lehet, hogy nem jön össze, de mi van ha mégis szerencséd lesz? Kész vagy rá, hogy kockáztass?


Megalkuvás, szingli lét, vagy próbálkozás, lehetséges szerencse, és boldogság? A te döntésed.

2015. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezek ám az igények. :D
2015. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!