Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valószínűleg egyedül megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg egyedül megyek szigetre, tenyleg könnyebb ott ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mennyire nyitottak az emberek a fesztiválokon es hogyan kellene belekezdeni?
2015. aug. 7. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szigetet annyira nem ismerem, mert metal fesztivalokra jarok.


De egy fesztivalon tartos ismeretseget nehez szerezni, mert valoszinuleg messze laktok egymastol. Mondjuk ha tudsz angolul az sokat segit. Kulfoldi csajokkal sokkal konyebb ismerkedni mint a magyarokkal. Nem csak megfektetesi celbol, hanem csak egyutt jarkalni koncertekre etc. Attol, hogy esetleg kulsore nem vagy az esetuk siman tudtok egyutt szorakozni.

2015. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jézus, a Messiás ***** válasza:
100%
Én ott ismertem meg az első nyelvtantanáromat.
2015. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel mindenki be van lőve, szívva meg atomrészeg nem lesz nehéz dolgod :)

Emlékszem amikor régen kb 5 éve voltam a Szigeten (én hülye megvettem a hetijegyet) azért láttunk dolgokat:

Faithless koncerten a kis csaj a bokorban feküdt a saját hányásába injekciós tűvel a karjában, mentőt kellett hozzá hívni. Állítólag még pont idejében érkeztek volt még pulzusa.

Vagy mentünk ki az Auchanba oda a hajógyárihoz ott meg a cigányok meg hajléktalanok késsel fenyegetőztek, futni is kellett előlük.

Hallottunk eseteket hogy a németek megpróbálták becsempészni a piát (ugye kintről hozottat nem lehet bevinni) és át akarták úszni a Dunát csak ott nagyon erős volt a sodrás és vagy ketten belefulladtak.

Ismerkedést tekintve nem nehéz a dolog, még nappal is részeg volt mindenki. Jött velünk egy félénk kocka srác, úgy hívták hogy Szaki, alig tudtuk elrángatni. Szerintem a Sziget előtt még mellet se nagyon látott nemhogy puncit, még ott voltunk két nővel is kavart :D Csak egy a gond alig van magyar, én annó alig hallottam magyar szót, a 80%-a külföldi volt kb. :(

Volt egy vicces sztori is :D Idejött hozzám egy helyes magas, szőke pasi elkezdtünk beszélgetni, én németül, ő ilyen tört németül alig értettem mit beszél, azt hittem német és azért beszél ilyen hülyén mert részeg, a végén derült csak ki hogy holland volt a csávó :D


Összefoglalva nekem inkább negatív élmény volt az egész. Rengeteg a kábítószer, annyi részeg pasi jött oda hozzám alig tudtam levakarni őket, tömött sorok mindenhol, drága is minden a Dreher sör valami 600 volt azt hittem a pofám leszakad és ugye kintről nem hozhatsz be piát. A hetijegy szerintem nem éri meg, ha lesz olyan együttes ami a kedvenced és látni akarod és veszel egy napi jegyet az megéri, de a heti szerintem nem..

2015. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jol lehet ismerkedni ... csak masnap mar semmire nem emlekszel ... vagy teljesen masra emlekszel :))) De ettol buli!
2015. aug. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!