Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már közületek valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már közületek valaki, aki teljesen egyedül, ismerősök nélkül elment szórakozóhelyre, és eredményesen tudott ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan?

2015. okt. 2. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Jelen.

Határozottság, normális szöveg, jó öltözék. Ezek kellenek hozzá.

2015. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Hogyne, igazi férfiként kell viselkedni, nem úgy, ahogy az egyes válaszoló teszi. Csak a látszatát kelti ennek.
2015. okt. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem bizonygatok semmit, csak válaszoltam egy nyamvadt kérdésre.

Nem érdekel, hogy mit csinálnál ha meglátnál. :D

2015. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

felesleges itt bizonygatni bárkinek is, mekkora férfi. annyi bizonyos, h ez a leaufent xy nekem sem szimpatikus. privátban leszerepelt már.


L/L

2015. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Ezzel az erővel, ha valakinek van valami pozitív tapasztalata, és megosztja ennél a kérdésnél, mind csak bizonygatni akarja magát... :D Mert erre más választ nem lehet adni.

Látom "valaki" nagyon bekattant újfent, de semmi baj, majd elmúlik.

2015. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem.
2015. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye-ejnye.
2015. okt. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni vagy BMW-kulcsot kell villantani.
2015. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az azért túlzás, annyit sikerült elérnem, hogy kaptam egy telefonszámot, amire (micsoda meglepetés) senki nem válaszolt.
2015. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sikerült, de egy smárolós esten kívül több nem lett belőle..nemtom mi számít neked eredményesnek

-hogy hogyan? úgy, hogy arra a helyre egyetemisták járnak, ha magam megyek oda, akkor is nagy az esély h összefutok vmi ismerőssel, ekkor épp nem volt már senki...na meg péntek este volt, tehát könnyed tiniribikből sem volt hiány :D


24f

2015. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!