Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki lenne egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki lenne egyedül menni szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

Régen nagyon antiszoc voltam,nem alakítottam ki baráti kapcsolatokat,ezért nincsenek olyan barátaim akikkel mehetnék.Mások meg nyáron nem érnek rá,nem akarnak stb.

De én februárban voltam utoljára egy házibuliban,és eléggé unom az itthon punnyadást.

Lányok szerintetek ciki,ha egy fiú egyedül megy le egy iyen helyre? Mit gondolnátok,ha meglátnátok egy jó kinézetű pasit,aki pl.egyedül ül? Nem ciki ez?

17/F


2013. júl. 5. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám hogy csajozni jött. Ne mond meg hogy egyedül mentél. Kezdj el barátkozni, egy buliban az könnyen megy és mond azt a barátaid már elmentek, de te még maradtál mert olyan jó lenne egy szép lánnyal még táncolni! :) Amúgy egy lánynak gáz ha egyedül van?
2013. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
nem nézel te jól ki nyugi.......
2013. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha egyedül ülsz az ciki.


Egyedül vagy maximum ketten, egy haverral mész valahova, akkor eszedbe nem jut, hogy leüljél. Nincs veled baráti társaság, max egy haverod akkor gyakorlatilag kötetlenül oda csapódsz ahova akarsz.


Csajozni is sokkal jobb, ha maximum csak egy haver van a közelben. Legalábbis nekem mindig akkor jöttek össze a dolgok, amikor nem társasággal, hanem csak egy haverral mentem szórakozni. De ez csak az én élettapasztalatom.


Mondjuk én egyedül sosem mentem el buliba, talán azért, mert nincs akkora önbizalmam hozzá, illetve szeretem, ha van lehet valakire támaszkodni, ha szarul alakulnak a dolgok.


Volt már olyan, hogy valamit belebasztak a haverom piájába, és ha nem vagyok ott, ki tudja mi lett volna vele.

2013. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2-es,gratulálok,hogy ezt ennyiből meg tudtad állapítani.:)


Persze egy lánynak ez nem gáz.

2013. júl. 5. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Én csináltam már olyat, hogy egyedül elmentem moziba, azt nem tartom cikinek, de a szórakozóhelyre menés az egy kicsit... kiábrándító... Szerintem még fiúként is veszélyes úgyhogy inkább ne tedd!


Inkább írj nekem és beszélgessünk. :)


17l

2013. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki. Velem is volt már olyan, hogy ketten mentünk a barátnőmmel diszkóba és valahogy "hozzánk csapódott" egy lány, akivel azóta is tartjuk a kapcsolatot, jóban vagyunk.

26/N

2013. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Most,lehet,hogy én vagyok hülye,de ha valaki,olyan ül egyedül,aki tetszik nekem/szimpatikus számomra nem az fog érdekelni,hogy egyedül jött a szórakozóhelyre :DD

17/l

2013. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami még eszembe jutott, szórakozóhelyen nagyon sok a balhézni vágyó, nem teljesen komplett alak.


Amit szoktak csinálni, ha mondjuk ráhajtasz egy csajra, és pont balszerencsés vagy, és egy majom szintű csávó kiszemelt csajára hajtasz rá, akkor oda fog jönni és elkezd kötekedni, hogy ne hajtsál rá.


Velem is előfordult már, és ha egyedül vagy, akkor nehéz kezelni ezeket. Haverom kérdezte mi történt, mondom neki, bekóstolt, hogy mit nyomulok arra a csajra (megjegyzem csak körülötte volt a csávó), de semmi konkrét, hogy barátja van, csak neki nem tetszett, hogy oda mentem hozzá.


Vissza mentem, mondtam a csajszinak, hogy ne haragudj, nem szeretnék szó nélkül el tűnni, de a barátod ott azt mondta, hogy nem tetszik neki, hogy körülötted vagyok, ezért inkább elhúzok.


Na ezzel sikerült is felhúznom a csávót, aki gondolom elvágta magát a csajnál, aztán a budiban be akart találni, és csak én ő és a haverom volt a budiban. Ha nincs mellettem, biztos vagyok benne, hogy szétver, vagy legalábbis kapok párat.


A haverommal meg szerintem durvább történt.

Ráment egy nagyon szép arcú, szőke lányra, udvariasan, nem nyomult rá durván, elég jól alakultak a dolgok, de ez valakinek nem tetszett, és gondolom a csaj társaságából amikor flörtölgetett a csajjal (mert mindig a kezében volt a piája), valaki belerakott valamit. Az volt a szerencse, hogy pont jött vissza hozzám és mintha csettintettek volna változott meg az arca és kezdett elfehéredni a bőre színe. Épp hogy kimentünk és leültünk egy padra beájult.


Szóval óvatosan az egyedül csajozással.

2013. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Fizikailag nem kell engem félteni..188 cm vagyok,76 kiló,izmos,7 évig tanultam harcművészetet:)

De ettől a piába dobálástól tartok..egy családi ismerősünk fiát is csúnyán elintézték így.

Köszönöm az intő tanácsokat.


Kedves 5-ös,talán írnék,de lehet hogy már beszéltünk:D

2013. júl. 5. 22:26
 10/12 anonim válasza:
100%

szia én kb 2hónapja életemben először elmentem egyedül egy buliba ami ráadásul nem is olyan "ismert" buli szal akik oda mennek kb mind ismerik egymást én egyedül mentem és megismertem négy srácot akik közül egyel azóta is jóba vagyok (több nem lett, de hát nem is akartam;). úgyhogy szerintem simán menj el, legyél mosolygós érezd jól magad biztos hogy a buli végén nem leszel már egyedül.

sok sikert:) 19/l

2013. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!