Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők, mi lehet a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, mi lehet a probléma? Régóta problémát okoz a társkeresés, kb.3-4 éve. Előtte nem voltak ilyen gondjaim, kisebb megszakításokkal 15 éves korom óta volt barátnőm, volt, hogy csak 1 hónapig tartott, de a többi nagyjából 1 évig.

Figyelt kérdés
Nem tudom mi változott, én biztosan nem. Eléggé befelé forduló, szeretetre éhes, átlagos személyiség vagyok, de az önbizalmammal, életkedvemmel nincsenek gondok. Nincsenek túl nagy elvárásaim, egy átlagos külsejű, leginkább hozzám hasonló embert szeretnék találni, de nehéz az ilyen lányokkal megismerkedni. Az eddigi barátnőim ennek szöges ellentétei, karakán, figyelemfelkeltő személyiségek. Munkám van, az életkörülményeim átlagosak. Bár legszívesebben otthon töltöm az időmet, havi 1-2 alkalommal azért eljárok szórakozni. Nem sűrűn próbálkozok élőben, de amikor igen, az eredménytelen. Az internetes társkeresés sem hozott eddig semmi pozitívumot, pl. hiába matchelünk Tinderen, ha nem tudom "megfogni" a lányokat. A külsőmmel – szerintem – nincs probléma, de kérésre küldhetek képet.
2015. okt. 4. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, ha küldesz pm-ben képet, akkor megmondhatom hogy szerintem van e valami probléma a külsőddel 21/L
2015. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia :) írj rám :D
2015. okt. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!