Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem volt barátnőm, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt barátnőm, mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés
Testalkatom átlagos(185cm, 70kg), jóképű vagyok(sokan mondták), van egy egészséges önbizalmam, sportolok, egyetemet végeztem, vannak céljaim, módos családban nagyon jó körülmények között nőttem fel, mindig megvolt mindenem, szeretem a tudományos dolgokat, de ugyanakkor a művészetek is érdekelnek, sokat utazom, világot látok.Látszólag tökéletes éltet élek, de valójában nagyon magányos vagyok, a barátaim nagy része külföldön van, vagy a párjával van elfoglalva.

2015. szept. 20. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vékony vagy az adatok alapján. Kezdj el gyúrni, szerintem. És nem biztos, hogy veled olyan nagy baj van. Esetleg a kisugárzásoddal lehet probléma. Én is ilyen vagyok, csak 180 cm, 78 kg. Van olyan lány aki nem hiszi el, hogy nem volt még barátnőm. Egyszerűen nem vesznek észre a csajok, de az inkább az ő hibájuk, mint a tiéd. Regisztrálj társkeresőre, írj mindenkinek, aztán egyszer csak visszaírnak.
2015. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja hát nekem is amikor mondom , hogy még sosem volt barátnőm ,mindig jót nevetnek, hogy "aha persze", nem nagyon szokták elhinni, azt hiszik viccelek, pedig tényleg nem volt.

Csak látszólag minden "tökéletes" az életemben, valójában nagyon hiányzik egy lány, akivel megoszthatnám.

2015. szept. 20. 10:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Még lehet!
2015. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van, én már írtam is. Egy lánnyal most alakul a beszélgetés, de még mindig nem hiszi el, hogy szűz vagyok.
2015. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Próbálkozol a csajoknál? Ha igen, és mindig visszautasítanak, akkor csak hazudják, hogy jóképű vagy.
2015. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem sok lánynál próbálkozom, mivel ritkán találok olyat, aki nagyon megfog, de azzal valahogy sosem jön össze.
2015. szept. 20. 10:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Testalkatom ugyan ilyen és a jellemem is hasonló. De különösképp engem sem ugrálnak körül. Néha van aki próbálkozik, de nem jöttek be eddig. Én is próbálkoztam már többször, ebből egy volt amikor egész sokáig, de a végén szólt, hogy neki nem így alakult. Valójában ez a magasság súly arány, ha megfelelő széles a vállad akkor szinte adonisz testalkat.
2015. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy jóképű...



Persze nekem is mondták, hogy jóképű vagyok, csak nem nagyon érdekeltem a lányokat. Viszont láttam, ahogy igazán jópasiknak visszautasíthatatlanul kelletik magukat.


Ez a szomorú igazság.

2015. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik haveromról lehetne elmondani ugyanezeket... Az önbizalmán mondjuk lehetne javítani, de az igényei rohadt magasan állnak... szóval lehet az nálatok is a probléma, h ne az egekben keresgéljetek, hanem szálljatok le a Földre .. Oké, persze hogy nem mindegy kivel kerülsz össze, de azért mindenhol van egy határ, amit nem célszerű átlépni. :)

De azert sok szerencsét

2015. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. Viszonylag jó anyagi hátterű, rendezett, normális családban nőttem fel, vannak ismerősök, barátok, sok-sok haver, egyetemre járok. Szintén átlagos testalkatom van (180cm-74kg), konditerembe járok. Viszont valahogy az emberek, főleg a lányok számára mintha teljesen láthatatlan lennék. Hiába járok el társaságba, "bulizni" kb. 14 éves korom óta, soha nem jött össze semmi. Keresztül néznek rajtam az emberek, ha társaságba vagyok és komolynak próbálok látszani akkor teljes mértékben, ha próbálok vicces lenni, akkor meg csak szimplán hülyének néznek. Nem értem igazából mi az oka és hogy nálad is mi lehet a baj.
2015. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!