Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy a csudába lehet így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a csudába lehet így kezdeni valamit/bármit? 22L

Figyelt kérdés

Nézegetjük egymást egy sráccal. Talán tetszem neki vagyis abból, ahogy néz, meg köszön ismeretlenül az jön le, illetve a közösségi 'lájkokból'. /ha az számít/


Viszont csak olyan heti szinten 2-3x látom, de az is csak annyiból áll, hogy elsétálunk egymás mellett, vagy megpillantom és köszönünk egymásnak.


Lehet nem is akar semmit. :/ A srác olyan 18-19 lehet.


2015. okt. 4. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Csupán eleget tesz az alapvető illemszabályoknak és köszön neked, mint ismerősnek, ne vizionálj bele többet. Ilyen logika mentén én meg 40 embernek csapom a szelet napi szinten, pusztán csak mert köszönök nekik attól függetlenül, hogy alig látom őket.
2015. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sosem gondolok bele semmit semmibe. Tudom, hogy tetszem neki, ez nem kérdés. Hanem az, hogy ilyen patthelyzetben ugyan mit lehet csinálni?
2015. okt. 4. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Még mindig nem mer kezdeményezni a korkülönbség miatt, és még mindig neked kellene, akárhányszor írod még ki ezt a kérdést.
2015. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát megvannak erre a trükkök...

a közösségi oldalakat is lehet erre használni, de ha nagyon akarod, úgyis el tudod intézni, hogy legalább pár szót beszéljetek egymással.

2015. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teremts helyzetet amiben beszélgethettek. Kérdezz valamit tőle, xy hely hol van vagy valami.
2015. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!