Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti osszejönnétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti osszejönnétek olyan pasival akinél minden rendbe van csak a gesztusai nem tetszenek? A gesztus mennyire fontos?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán értem mire gondolsz? Mimikái nem tetszenek?
2015. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A neten ismerkedős pasi vagy? Ha igen akkor jól megakadt a fejedben ez a szó :))

Nem tudom a másik válaszoló mire értette, a gesztust.. de pl én nem tudnám elképzelni, hogy kapcsolatom van egy pasival aki pl nőies, vagy ha mást kell mondanom akkor olyannal se aki állandóan simogatja az arcom, mert falra mászok ettől.

Szerintem légy önmagad s valakinek úgy leszel tökéletes.

2015. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeken nehéz változtatni és folyton látni fogod a nem tetsző mozdulatokat,grimaszokat.Az őrületbe fog kergetni velük akaratlanul.Folyton pipa leszel rá és ő nem fogja érteni,hogy miért.
2015. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosan nőies lágy mozdulatok nőies keztartásra gondolok
2015. okt. 6. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt olyan, hogy azért nem jöttem össze valakivel, mert a metakommunikációja taszított...

Úgy összességében. A mostani páromnak is van egy-két olyan mozdulata, ami nem annyira tetszik, de általánosságban véve nincs vele gond, és idővel megszoktam ezt a néhány (nagyon kevés) gesztust is.

2015. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!