Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyire fontos ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Nektek mennyire fontos ismerkedésnél a külső?

Figyelt kérdés

Nálam a külső nagyon fontos, ha egy nő kicsit sem tetszik, szóba sem állok vele. A külsőn természetesen nem csak az arc szépségét és az alak formáját, hanem az öltözködést és az ápoltságot is értem.


Tudom, hogy ez így kicsit talán kegyetlenül hangzik, de az eddigi kalandjaim után azt tapasztaltam, hogy a lányok sem rejtik véka alá a véleményüket, ha nem jön be nekik valaki. (azt csak nagyon jó stílussal és kommunikáiós készséggel lehetne ellensúlyozni, de arra csak a pasik töredéke képes). Ex-barátnőm, azt mondta, amikor annak idején együtt voltunk, hogy ő nem tudna olyasvalakit megcsókolni, akihez nem vonzódik.


Szóval én igen, elvárom, hogy egy nő, aki mellettem van, nézzen ki jól, ha valami komolyabb helyre megyünk, mutasson jól mellettem. Nyilván azért ebbe a külsődleges dologba azért némi racionalitást is beleviszek, hiszen 30 évesen a barátnőmtől nem fogom elvárni, hogy úgy nézzen ki, mint egy 18 éves, de az alap, hogy a maga korához képest a lehető legjobban nézzen ki.


is sokat adok magamra, igyekszem a koromnak megfelelően jól kinézni, az ápoltság nálam alap, még kamaszkoromban is az volt a szokásom, hogy minden randim előtt megfürödtem.


Ti hogy vagytok ezzel?


2015. okt. 3. 20:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Teljes mértékben egyetértek! :) 21/L
2015. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
Mivel nem vagyok vak, így a külső is számít, de nem úgy, ahogy az itt hisztizők gondolják.
2015. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Igen, válaszoló utóbbi érdekes dolgot mondott. Én emlékszem, egyszer egy lánnyal voltam, aki szép volt, de amikor átöleltem... éreztem azt a büdös hónaljszagot rajta, tehát még arra sem volt képes, hogy befújja magát...


Na, szép külső ide vagy oda, nem is sokáig foglalkoztam vele, mert ez elég riasztó volt.


Ezért írtam fent, hogy a külsőben nálam az ápoltság is benne van, és bizonyos kombinációk teszik ki nálam az elvárásokat.

2015. okt. 3. 21:02
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen valamennyit számít, de nagyjából csak annyit, hogy ne legyen nagyon kövér, meg ne legyen nagyon ronda arca, mert akkor tényleg nem tudnék vonzódni egy nőhöz.
2015. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem nagyon számít,annyi kell,hogy

-ne legyen nagyon kövér

-ápolt legyen magára nézve.

Ennyi.

24/F

2015. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki máshogy keresi a párját. Leszarom, hogy te mit figyelsz meg. Ennyi;)
2015. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
"Először a külsőt nézem meg, de számomra a belső sokkal fontosabb." - Németh Lajos, gumis mester...
2015. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk azt külön kiemelni, hogy randi előtt fürdik az ember... Hát, én azt hittem, hogy ez alap dolog. No meg a dezodor használata is 14 év felett... Pedig aztán én sem vagyok a higiénia mintaképe.


Egyébként egyetértek valamilyen szinten, bár nem zavar, ha kicsit igénytelenebb, ha van benne valami. De azért azt én sem tudom elviselni, ha valaki büdös, vagy retkes.

2015. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Sokat. Elsőre ez ami megfog egy lányban, a kinézet. De látsszon rajta hogy ápolja magát és adjon magára öltözködésileg. Mivel én is így teszek ezért számomra ez fontos a kinézet mellé. 22F
2015. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is fontos a külső. Szeretem a sok vakolatott, mert anélkül sok szép lányt nem láttam:)
2015. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!