Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vékony férfiak nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony férfiak nincsenek olyan vonzóak a nők szemében, mint a vékony nők a férfiak számára?

Figyelt kérdés
vékony alatt értem pl. 190 cm 80kg
2015. okt. 6. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Az nem is olyan vékony mint pl. én. :)
2015. okt. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vékony, mint egy nagy potrohos pacal :)
2015. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
182/70 vagyok, vékonynak mondanám magam, de eddig sok lány azt mondta, hogy pont tökéletes az alakom :D érdekes 22/f
2015. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nekem tetszik ha egy fiú vékony. Mármint egyáltalán nem kell nekem hogy kigyúrt legyen. Nem igazán szeretem ha pocakos, szeretem ha aranyos vékony.

Én kicsi vagyok és vékony, a fiúk akik tetszenek általában magasak és vékonyak :D

Jó, azért a karján van némi szép kis izom, azért nyilván nem fogom elküldeni..

2015. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vékony férfiként esélyed sincsen a nőknél,maximum levegőnek néznek,meg nyomoréknak...Ez tapasztalat sajnos... :/

185 cm/67 kg vagyok,tudom jó vékony.De attól még én is ember vagyok,aki vágyna egy nőre,de soha életében nem lehet... :/

24/F

2015. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem vékony.
2015. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 185cm 70kg vagyok, szóval alapvetően inkább vékony, és bejövök a legtöbb csajnak, mondjuk sztem elsősorban azért, mert helyesnek tartják az arcom.
2015. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 176 / 62, és nem érdekel, hogy sok lány számára ez visszataszító. Magasról teszek az olyanokra, akik ennyi alapján visszataszítónak gondolnak egy embert. Nem is vágyom olyan ember társaságára, aki ennyire felszínes.
2015. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az nem vekony..

Az nem szép, ha semmi izom rajta, hanem csak csont és bőr, és meg így is van hasa, amellkasa behoroadt..

Nem kell rt mellizom.. De ne ilyesjek meg ha hozzáérek..

Férjem 176 65-67 kg..

Izmos, de karcsú.. (Épp be tudom gombolni a nadrágját magamon, ra pedig csak ővvel nagyon lazan jó) tehát keskeny csípő, vékony csontozat, hosszú ujjak... De nem csontos..

Nekem ez az ideálom..

A ferfiak számára is az idomos nők a vonzóak.. Nem a gebék..

That a vékony is, akkor legyen izmos, legyen melle.. Mert ha csak vékony.. Akkor se feneke se melle nem lesz

2015. okt. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a vékonyság nem para annyira egy magas pasinál, mintha alacsony is lenne még ennek tetejében
2015. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!