Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene nekem az internetes társkereséssel kapcsolatban? Nagyon megköszönném.

Figyelt kérdés

Felregisztráltam az egyik társkeresőre a randivonalra elő is fizettem rá egy évre, most fél évem van rá, és leírnám eddig mik történtek.


Eddig 64 levelet küldtem el és beszéltem egy pár lánnyal, van akivel az oldalon van akivel facebookon, de még nem jött össze semmi, randi se. Legtöbben nem válaszoltak, van akivel beszélgettem facen, de mást választott voltak olyanok is akik nem voltak annyira szimpatikusak, annyira nem tetszettek se kép se beszélgetés alapján. Volt akivel beszélgettem telefonon és oda is volt értem nagyon tetszettem neki, de nekem nem és megkellet mondanom neki, hogy nem őt keresem és eléggé megsajnáltam szegényt, mert csalódott bennem, neki se akartam volna rosszat.


Az egyik lánnyal 2 hónapig beszélgettem ő kezdeményezett, egy gyönyörű szép levelet írt nekem és folyamatosan beszélgettem vele facebookon, nagyon értelmes, kedves lánynak tűnt, már második nap elakartam hívni találkozóra, de azt mondta hogy szívesen találkozna velem, de neki idő kell, hogy megbízzon bennem, aztán ez 2 hónapig elhúzódott próbáltam találkozóra hívni, de aztán elmondta, hogy nem tetszem neki meg nem is akar találkozni velem, erre le hülye pi...ztam mérgemből és megszakadt köztünk a kapcsolat. Amúgy később már nem az a lány volt akit megismertem, mert sokat hisztizett, elkezdte sajnáltatni magát a világot is szidta, pedig kezdetben az ellentéte volt és azt az énjét nagyon megszerettem.


Most itt tartok nem igen beszélgetek senkivel, pedig írogatok rendesen vagy megszakad a kapcsolat vagy nem egymást keressük, és nem tudom hogy rendesen használom e az oldalt. Szívesebben ismerkednék élőben, de nekem nem jön be a random leszólítás se utcán, buszon, villamoson, a koncerteket, szórakozóhelyeket nem szeretem régebben elviseltem, de most rosszul vagyok tőlük. Nagyon szívesen ismerkednék társaságban, akár házibuliban vagy pubban, de nincs olyan társaságom ahol lányok is vannak, és nem is élvezzem annyira a társaságukat, ezért vagyok rákényszerűlve a netes ismerkedésre. Az a legrosszabb az egészben, hogy van időm nem dolgozok 10 órákat, de nem nagyon tudom magam elfoglalni valamivel. Itthon általában főzök, netezek, olvasok, edzek, futok néha elmegyek kirándulgatni vagy találkozok a barátaimmal, nem szeretek egész nap itthon ülni.


Visszatérve a társkeresésre nos nem mindig tudok sablon leveleken kívül mást írni, mert sokan nem töltik ki rendesen a bemutatkozásokat és nem tudok erre mit írni a szívesen megismernélek, szimpatikus vagy sablonokon kívül, elhiszem hogy szeretik különlegesebb levelet, de akkor írjon olyasmit magáról ami alapján egy összetettebb levelet tudok írni.

Képeim között kevés ami igazán jó lenne, mert sok képet magam készítettem és nincs fényképész ismerősöm, nagyon szívesen csináltatnák magamról egy profibbat, mert mégis megnövelné az esélyeimet.

Nem voltam még nővel, mert későn érő típus vagyok és nem volt valami jó gyerekkorom, apa nélkül születtem és anyukámmal a kapcsolatom se volt túl rózsás. Szeretném megtalálni a páromat aki tetszik, csak annyit várok el, hogy vonzódjak hozzá és jól érezzem magam vele, az az igazság hogy elég kevés lány tetszik nekem, ezt nem nagyképűsségből mondom és nem várom el, hogy playboy újságból ugorjon ki, csak szeretném, hogy nekem is tetszen és én is neki. Szeretnék egy olyan lányt is találni, akivel teljesen őszinte lehetek és mindent eltudnék magamról mondani még a gyengeségeimet is.


Ha akarjátok elküldeném nektek a profilomat, hogy hátha én csinálok valamit rosszul.

Köszönöm, ha ezt eltudtad olvasni és még jobban megköszönném, ha tudnál segíteni. Légyszíves kötekedő, gyűlölködő, másokat hibáztató válaszokat ne ide írjatok! Köszönöm!


2015. okt. 8. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szivesen megnézem a profilod, ha gondolod. Fénykép például nagyon fontos hogy jó legyen. Egy kis photoshoptól sem kell visszariadni. Vannak olyan férfiak, és nők is hogy nehéz róluk jó képet készíteni. Több emberrel találkoztam már akinek a fotója nem volt előnyös, valóságban viszont jobban nézett ki. Profi fotós biztos hogy tudna jó képet csinálni rólad, mivel az ilyen oldalakon a fotó alapján ítélnek meg többnyire
2015. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Privátba elküldöm neked!
2015. okt. 8. 13:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2015. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A képek biztosan sokat dobhatnak rajta, de szerintem felesleges profi portfóliót csináltatnod (nem mellesleg egy valag pénzért) és azt feltenned, hiszen akár csalódhat is a lány, akivel aztán találkozol később.

Átlagos képek jók, amit barátaid csinálnak rólad mondjuk, akár direkt e célból is. Nem is kell szerintem sok, 4-5 bőven jó.


A többit illetően nem csinálsz semmit rosszul. Ugyanez történne az életben is, sok-sok gyors visszautasítás, pár lánnyal randi de aztán ott visszautasítás, és egyszer csak majd jön, akinek te is tetszel, kívül-belül. Sablonszöveg tudom, de akkor is így van.

2015. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bár nem kifejezetten válasz a kérdésedre, de én a direkt társkeresés helyett javasolnám az egyéb internetes fórumokat. Biztos van hobbid, keress hozzá illő közösségeket, akár facén, akár egyéb fórumok, csoportok formájában! Ott is lesznek szimpatikus hölgyek, és egy adatlap helyett indirekt beszélgetésen át ismerheted meg őket - ha pedig a kiindulási téma adott, akkor más sablonlevelek sem kellenek... :)
2015. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hobbim jelenleg nincs. Nem rég kondiztam kb. egy másfél évig, de 2-3 hónapja abbahagytam, mert nem jött be annyira, ott is próbáltam ismerkedni, de nem voltak szimpatikusak az emberek, egy közös témát se találtam velük.

Keresem azt amiben tehetséges vagyok és szívesen csinálom, sajnos még nem találtam meg.

2015. okt. 8. 15:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez alapján úgy tűnik, hogy mindent jól csinálsz. A lehetőségek megvannak, csak még nem találtál érdemleges embert. Hát sokan vagyunk, ez nem is olyan könnyű. Szerintem csak ne add fel és folytasd, jönni fog a megfelelő ember is.
2015. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szívesen megnézem profilod ha akarod. Bár azt nem értem miért fizetős társkeresőre mentél? Van ingyenes is.


Amúgy amiket írtál, nem látok különösebb problémát, csak azt, hogy nem kell 2 hónapig húzni. Ha 2-3 hét alatt nem akar találkozni az illető, akkor hagyd a fenébe. Időpocsékolás.

2015. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia megkaptam a profilt privibe, azt javaslom amit először is hogy próbálj fotóssal képet készíttetni. Vannak amatőr fotósok akik kedvtelésből fotóznak, de mégse olyan szinten mint egy átlag ember. Tudják hogy lehet előnyös fotókat csinálni, kiről milyen szögből érdemes, fényviszonyok , stb... Te is meglepődnél mekkora lehet a különbség egy ilyen, és saját magad által készített kép között.

De ha nem akarsz fotóshoz fordulni, te magad is próbálkozhatsz, különböző beállításokkal, különböző szögekből. Én főleg kint javaslom, jó fényviszonyok között.

2015. okt. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!