Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más huszonéves is úgy van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más huszonéves is úgy van, hogy először a tanulás, jó munkahely találás és jó egzisztencia kialakítása a fontos, utána lehet társkereséssel foglalkozni?

Figyelt kérdés

Addig pedig megpróbálom barátnő nélkül lefoglalni magam, játszok gépen, olvasok, stb.


23/f


2015. aug. 15. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez így is jó :) Mi a kérdés?
2015. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A fiatalságnak éppen az a szépsége, hogy a nehézségek ellenére is adsz időt és kis pénzt a kikapcsolódásra, mert voltaképpen itt tapasztalsz az emberekkel, nőkkel kapcsolatosan.

Számtalan esetben látom éppen az ilyen srácokat, hogy raffinált nők ráéreznek a naívságra, amatőrségre és úgy befolyásolják és kihasználják őket. Sőt olyat is láttam, hogy az adódó értékes, okos, szerényőket nagyon keményen elszalasztják ezek a naívabb srácok 30 felé is ... Érdemes ezt fontolóra venni.

2015. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem tedd fel a kérdést magadnak, hogy ez miért lenne jobb ìgy neked, talán mert azt hiszed, hogy ezek nélkül semmit sem érsz, félsz, hogy egy nőnek megvan esetleg bármelyik is, és kevesebbnek éreznéd magad mellette? Pont, hogy olyan életkorban vagy, amikor az embernek ki kell épìtenie a társas kapcsolatait, tapasztalatot kell szerezni, ismerkedni, edzeni a lelket, próbálni megtalálni azt, illetve azokat, akikre később is számìthatsz, ugyanis rendes munkahely mellett nehezebb, a másik, hogy azon kapod magad, hogy körülötted mindenki családot alapìtott, csak Te vagy egyedül a nagy egzisztenciáddal,ami lássuk be, vagy összejön vagy nem, és furcsállani fogják, hogy mi miatt vagy meg 35evesen is egyedül, csak nem valami gond van veled?? ... Az ember társas lény, ameddig nem találod meg az igazit, lehetsz boldog az esélyesekkel! Az embernek szüksege van az erzelmekre, szerelemre, szexre, érintésre, törődésre, ha nem adsz magadból másnak, azzal mindent eldobsz magadtól... Ne tedd!! :) :) Nem nyűg, nem időpocsékolás, nem szenvedés,hidd el, csak ne félj adni magadból, hogy más is adhasson neked!
2015. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Figyelj lehet kialakítassz magadban egy sorrendet de az élet néha megkavarja a sorrendet ha te ezt az elvet követed sok mindenről lemaradhatsz! Nem csak csajokra gondolok de legfőképp rájuk! Úgyhogy szerintem ne állíts fel magadnak iylet! XD de tetudod
2015. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig egyszerűen undorító, ahogy a férfiak csak ,,úgy" tudnak egy nőre tekinteni az egyetem alatt. Ok, nem kell elzárkózni másoktól, kedves kérdező! Sőt, szerintem jobban tennéd, ha nyitottabb lennél, nehogy a zárkózottságod rögzüljön. De azt értem, hogy nem csak arra kellenek neked a nők, sőt, dicséretesnek tartom :)
2015. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem rossza hozzáállásod. Miért ne lehetne bizonyos dolgokat egyszerre csinálni? Mire kialakul mindened, leszel egy jó 30-as. Akkor kezded el a barátnőzést?

A tanulás-munkahely-egzisztencia sorrendje jó, de a barátnőzést mindenhova oda kell párosítani.

2015. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kell ilyen sorrendet szabni. Egy megfelelő társ nem hátráltat a tanulásban és a karrierépítésben, hanem támogat. Elég nehéz sulit végeztem, de sosem éreztem azt, hogy nyűg lenne a párom.

Szerintem élni kell az életet, tanulni, törekedni a fejlődésre, a kapcsolat meg jön, amikor akar, meg kell látni és ragadni a lehetőségeket.

2015. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdekes megközelítés. Nyilván ha megfelelnél az elvárásoknak (modellalkat, filmsztár fejjel, vagy multimilliomos szülők) akkor nem merült volna fel ez a kérdés, mert fürtökben lógnának rajtad a ribik. Így viszont marad a tanulásba és a munkába temetkezés, ami az egyetlen megoldás. Sok hasonló helyzetben lévő férfi rosszul reagálja le ezt a helyzetet és siránkozik még 30 évesen is, hogy jaj-jaj a nők csak a külsőségekre mennek. Nem szabad erőltetni a dolgot, ha suliban odamentél 3-4 csajhoz és mind kinevetett, hogy mit akarsz tőle a 170 centis magasságoddal és a tök fejeddel, akkor jöhet a B terv, a 30-as éveid közepére felépíted az egzisztenciádat, sportolsz, veszel egy drága lakást, menő verdát, drága göncöket és utána válogathatsz a friss, 18 éves, feszes muffok között. Arra azért vigyázz, hogy ne kövesd el azt a hibát, hogy 30-35 évesen majd korodbeli, levetett kapcarongyokkal összeszűröd a levet, akik már csak egy rabszolgát akarnak a gyerekeik eltartására, mert már nem jut nekik igazi sármos, belevaló macsó.
2015. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Párhuzamosan is lehet a kettőt, nekem sikerült.
2015. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés ez hozzáállás, mert az élet nem ilyen sablonosan működik. Ha pedig te nem leszel elég rugalmas könnyen összeomolhat a "jól felépített" stratégiád. Ott leszel jó egzisztenciával tök egyedül, vagy egy pénzéhes csajjal melletted. Hidd el, sokkal klasszabb együtt a pároddal felépíteni valamit és közösen örülni neki, mint egyedül küszködni és utána azon agyalni, hogy "biztos csak a pénzemért van velem".
2015. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!