Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejelöljem facebookon? Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem facebookon? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy srác nagyon bejön. az egyetemen szoktam látni általában csak előadásokon megtudtam a nevét de ő egyáltalán nem ismer de szeretnék vhogy megismerkedni vele. Mi legyen? kérlek segítsetek sajnos nagyon rosszul megy az ismerkedés főleg fiúkkal. L/18

2015. okt. 9. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem menj oda hozzá élőben beszélgetni valamiről, vagy ülj mellé az előadásokon és ismerkedj meg vele, aztán facebookon is lesz közös téma :)
2015. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A facebookos jelölgetés semmit sem jelent, ezért teljesen mindegy. Inkább elegyedj beszédbe vele az egyetemen.
2015. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha bejelölöd az még semmire nem garancia. Tehát minimum az, hogy ráírsz utána. Aztán onnan úgy is látod, hogy vevő-e rád, vagy sem.
2015. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt nem említettem h szinte lehetetlen a közelébe férkőzni már többször próbáltam volna mellé ülni de szinte állandóan a haverjai mellett ül és rendszerint középen így minden oldalról a haverjai határolják sajnos :(
2015. okt. 9. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelöld be!
2015. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!