Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár hete egy buliban volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete egy buliban volt egy csaj akivel elég jól mutattam :D, most rátaláltam Facebookon, bejelöljem?

Figyelt kérdés
nem biztos h már emlékszik rám, de szerintetek?

2015. júl. 5. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

mit vesztesz? jelöld be hogy jót kavartunk.:,D de ami gáz az az h pár hete! ez mi?

így már necces miért nem akkor másnap jelölted be?

azóta hány buliba megcsavarták szegényt :,D

2015. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelöld be! :D meg írj neki :) nekem is írhatsz :DD
2015. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

atyaég nem.

először újraoltod és amikor ő felhozza,hogy jelölni akar téged akkor rábólintasz és ebből tudni fogod azt is hogy nem linkre melózol.

ha te jelölöd azzal egyértelműen a tudtára adod,hogy akarod őt,bejön neked,kiadod magad és neked kell majd teperned nem neki.

2015. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

jött egy privát de kanokkal nem levelezek bocs.

újraoltás=eléred hogy újra érdeklődést mutasson feléd,irányítod a beszélgetést flörtölsz vele cinkeled kicsit és szépen lassan a személyes találkozás felé tereled a beszélgetést.

2015. júl. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előttem szóló nagyon profi, de amúgy elárulom, hogy normális emberek között semmit sem számít, hogy ki jelöl elsőként és mennyi idő után. :) (Bár néhány hét után már tényleg kieshettél a memóriájából, itt lehet gond.)

Bejelölheted, de kérdés, hogy mit is takar ez az "elég jól mutattam"? Az is lehet, hogy nem akar többet tőled, de egy próbát megér, veszteni nem vesztesz semmit, ahogy #1-es is mondta. :)

2015. júl. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!