Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet sikeresen ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet sikeresen ismerkedni lányokkal manapság az interneten kívül?

Figyelt kérdés
A baráti társaságomban foglaltak a lányok vagy nem jövünk be egymásnak. A munkahelyemen úgyszintén. Nem tudom, hol tudnék értelmiségi lánnyal ismerkedni Budapesten, mivel nem vagyok idevalósi eredetileg. 28/F

2015. okt. 9. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Járj el valamilyen közösségbe, pl. táncolni, kirándulós társaság, vallási közösség, önismereti csoport, akármi. Ott apránként és alaposan meg lehet ismerni másokat.
2015. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Járj el programokra, rendezvényekre, vagy csakúgy a városba.
2015. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Ha jól nézel ki, bárhol. Ha csúnya vagy, sehol. Viszont a nagyobbik baj az, hogy a huszonéves korosztályban már minden normális lány rég foglalt.
2015. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen szándékkal ismerkedsz (szexkapcsolatot szeretnél vagy komolyat).

Csak annak a kritériumnak kell megfelenie,hogy értelmiségi legyen? És az Nálad egészen pontosan mit jelent (elég ha valamilyen szinten okos vagy diplomás vagy csak lehessen Vele mindenféléről beszélgetni)?


Nem piszkálódásból kérdezem, de vannak akik a műveltséget, az eszbeli képességeket és az iq hármasát valahogy nagyon összekeverik. A többiről nem is beszélve...


19/n

2015. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 19/n, köszönöm a kérdéseket, akkor ezek alapján megpróbálok pontosítani :)


Komoly kapcsolatot keresek mindenképp, mert szexkapcsolatot manapság semmibe se kerül találni (most nem a fizetős szolgáltatásokra gondolok), ellenben olyan nőt, akivel hosszútávon is lehet tervezni, és még nem foglalt, azt már szerintem nehezebb sokkal.


A legfőbb kritérium nálam ez, hogy értelmes legyen. Nem azt mondom, hogy a külső nem számít, de egy buta nővel nem tudnék mit kezdeni. Fontos, hogy tudjak vele bármiről beszélgetni. Nem az számít, hogy van-e diplomája vagy milyen végzettsége van. Az számít, hogy lelki és szellemi társak lehessünk.

2015. okt. 9. 17:11
 6/6 anonim válasza:
xD mért az interneten lehet...? - de amúgy szerintem ez magátol megy. egyszer majd belebotlasz, keresheted táncklubban vagy nem tom még miket írtak, de ez semmit sem jelent. bííííízd a zenre
2015. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!