Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért magasabbak a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért magasabbak a magyar srácok elvárásai a külföldiekénél?

Figyelt kérdés

Már megfigyeltem, hogy idehaza mindenki számára az átlagos kategóriába esek, mert itt szépnek csak a mű nőkszámítanak. Ha valaki nő létére nem izmos, vagy nem olyan a melle, mint a focilabda, akkor csoffadt, és lógó tőgyű.

Ennek ellenére külföldön még sehol sem csúnyáztak le, sőt.

Nő létemre nők is szép nőnek tartanak.

A barátom rendesen kiakadt és ellenezte, hogy megműttessem a melleim (nem lógnak, csak 75D, és melltartó nélkül látszik, hogy eredeti), pedig ez még eléggé a kezdeti időszakban volt.

És nem átlag fiúkról beszélek, hanem jóképűekről, többnyire zenészekkel és sportolókkal randiztam.

Még a hazai, magukat "átlagos, aranyos srác"-nak nevező férfiak akkora elvárásokat támasztanak, hogy nő legyen a talpán, aki megugorja.


2015. okt. 10. 11:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
33%

És most mit érdekel téged ha van barátod?


Mi a lényege a kérdésnek Ms. 75d?

2015. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Mert nem volt mindig barátom, elvárások idehaza meg már akkor is voltak
2015. okt. 10. 11:05
 3/42 anonim ***** válasza:
24%
A napi provokáló kamukérdés megvolt. Köszönjük.
2015. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
17%
Hármas: :D
2015. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
86%
pedig ez nem kamukérdés. én is éltem külföldön, és most is külföldi barátom van, mert a magyarok észre sem vesznek, és "csak" egy külföldit tudok megkapni. Én sem vagyok műnő, természetes vagyok, igaz, nekem nincs 75 d-s mellem :D viszont sportolok. Mindegy, a lényeg, hogy most visszanézve a huszonpáréves fotóimat, egyszerűen lélegzetelállító voltam, és hosszú évekig nem volt barátom. Eltelt egy pár év, most sem vagyok csúnya, és tényleg külföldön mindig kapom a megjegyzéseket, hogy de szép vagyok, meg a barátomnak is állandóan mondják, hogy milyen szép a barátnője. A magyar férfiak meg egy lépést sem tesznek felém. Más nőket dicsérgetnek előttem, stb. Szerintem nem kamukérdésről van szó, hanem egyszerűen csak tényleg nem szeretik a magyarok a természetes nőket.
2015. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, tényleg kicsit provokatívnak jön le a kérdés, de ilyesmit én is tapasztaltam, hogy a külföldiek jobban érdeklődnek a magyar nők iránt, mint a magyar férfiak.

Szerintem ebben valami olyasmi lehet, hogy egzotikusnak tartanak egy más országbeli nőt.

Fordítva is hasonlóan működik: nálunk is sokszor nagyobb érdeklődést vált ki egy külföldi férfi, vagy nő.

2015. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
47%
Mert a magyarok más országokhoz képest sokkal felszínesebbek, anyagiasabbak.
2015. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%
ebben lehet valami, hogy egztikusnak tartanak, mert egy poszt-kommunista országból jövök. de ez csak egy része lehet a dolgoknak, ugyanis utcán is sokszor leszólítottak, mosolyogtak, ügyfelek érdeklődtek utánam a munkahelyen, anélkül, hogy tudták volna, hogy külföldi vagyok.
2015. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
48%
Mert sportolókkal randizol akiknek alap, hogy a csaj is izmos legyen..fuck logic.
2015. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Utolsó, szövegértés egyes -.-
2015. okt. 10. 11:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!