Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnál külföldi magyar lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál külföldi magyar lánnyal?

Figyelt kérdés

Olyannal, aki x éve külföldön él és dolgozik, csak néha jár haza.

Ha ott van egy normális élete, igényesen öltözik, drága parfümöket használ, szép helyen lakik, és nem tervez hazamenni, de te kimehetsz hozzá.


2015. aug. 22. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig, de aztán tovább mennék, mert nem tervezek letelepedni sehova, hanem mindig tovább menni egy újabb helyre.
2015. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem járnék vele, mert külföldön mindig tovább fogok állni 1-2 éven belül. Szexpartnernek jó lesz, másra nem kell.
2015. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én igen, megpróbálnám vele mindenképp.
2015. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha Németországban él, akkor miért ne? Én is. :)
2015. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Járnék vele. Oda is költöznék miatta.

Én ott akarok lakni ahol megtalálom a boldogságom.

2015. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
Semmi kép sem tapasztalatból mondom . Távkapcsolat sosem jó ,vagy te mész más merre vagy ő ! De mivel 2x is bele estem ebbe a hibába ha ott vagy vele és később nem jó amikor haza mész a barátaid kínainak néznek kiesel minden körből aztán nézhetsz . Valamint amit itt írnak a többiek hogy "szexkapcsolat" az meg biztos van közelebb is . Dobd ki míg nem esel bele vagy vagy valami !
2015. aug. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!