Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is mit kellene csinálnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is mit kellene csinálnom hogy valaki velem is akarjon kapcsolatot? L/24

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen az a helyzet hogy nem kellek senkinek. Vannak tőlem csúnyább és rosszabb emberek is akiknek van valakijük. Biztos van olyan akinek nem tetszem, de átlagosan kinézek szerintem. Nem vagyok kövér, ápolt vagyok, jól öltözködöm. Viszont csendes, visszahúzódó vagyok, csak annak tudok megnyílni akiben megbízom. De nem vagyok kedves és barátságos. Nem kedves alatt nem azt kell érteni hogy bunkó vagyok, mert egyáltalán nem vagyok az. Csak egy pár randiig jutottam el 4 fiúval, de ennyi. Még szexuális kapcsolatom sem volt senkivel.
2015. okt. 10. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
meg kell tanulni az emberek szemébe nézni, és egyet mosolyogni. Először kísérletezz olyanokon, akik nem érdekelnek, és akkor menni fog élesben is.
2015. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy nyitott, és barátságos. Le is írtad. Emiatt nincs senkid, mert nem vagy közvetlen az emberekkel, főleg idegenekkel nem. Gyanítom hogy én a full idegen emberekkel viselkedek úgy ahogy te a barátaiddal. :) Szinte biztos vagyok benne hogy ez a baj. A kinézet meg nem igazán számít, ha a viselkedésed olyan mint a szűz mária.
2015. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Ja és még annyit, hogy én neten ismerkedek egyéni problémák miatt, máshol nincs lehetőségem, és tényleg próbálkozok, nyitott, közvetlen vagyok mindenkivel, mégis csak hébe-hóba sikerül megismernem olyan valakit, akivel nem 2 hétig tart a kapcsolat. Alapvetően rosszul csinálod ezt a randizás dolgot is. Nyitottság nélkül csak két idegen lesztek egymásnak, semmi több. Az ilyen "randik" előtt kéne beszélgetni telefonon, chat-en több napon keresztül egyfolytában, minden kis apró dologra kitérve, mindent elmondani magadról gátlások nélkül, hogy a találkozáskor már barátok legyetek minimum.
2015. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Neten ismerkedtem még is volt olyan, aki pár randi után lelépet. Pedig én őszinte voltam.
2015. okt. 10. 11:41
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Igazából ez a pár randis dolog kezdetnek nem rossz,majd az egyik komolyra fordul csak ne keseredj el ha valakinek nem tetszel,próbálkozz tovább.
2015. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hogy ha ronda lennék találkozni se akarnának velem, mert netes ismerkedés alatt láttak képet rólam.
2015. okt. 10. 11:51
 7/15 anonim ***** válasza:
9: Nem feltétlenül, mivel a net tele van könnyű szexre vágyó férfiakkal.
2015. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagy ronda.Viszont a pasik kimondottan szépet keresnek.

A randin kell lenyűgöznöd a fiúkat,hogy azt mondják maguknak,de jó fej ez a csaj.

Milyen külsejű pasikkal randiztál eddig?

Írhatsz privátban is.

2015. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Átlagos külsejűek voltak.
2015. okt. 10. 12:06
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Átlagos nőként nem lesz egyszerű, az igazi szupermacsókat ostromolja az összes csaj, emiatt te hátrébb szorulsz a sorban ha pl. csak 10/6-os vagy. Azért ne add fel, talán egy gyors kefélésre te is beférkőzhetsz valamelyik cukipofihoz. Ha 30 éves korodig nem sikerül elkapnod egy szuperalfát sem, akkor viszont muszáj lesz szóba állnod a 10/9-es, vagy akár a 10/8-as mg éppen alfa fütyikkel is. Különben marad a vibri :)
2015. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!