Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még is mit kellene csinálnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is mit kellene csinálnom hogy valaki velem is akarjon kapcsolatot? L/24

Figyelt kérdés
Egész egyszerűen az a helyzet hogy nem kellek senkinek. Vannak tőlem csúnyább és rosszabb emberek is akiknek van valakijük. Biztos van olyan akinek nem tetszem, de átlagosan kinézek szerintem. Nem vagyok kövér, ápolt vagyok, jól öltözködöm. Viszont csendes, visszahúzódó vagyok, csak annak tudok megnyílni akiben megbízom. De nem vagyok kedves és barátságos. Nem kedves alatt nem azt kell érteni hogy bunkó vagyok, mert egyáltalán nem vagyok az. Csak egy pár randiig jutottam el 4 fiúval, de ennyi. Még szexuális kapcsolatom sem volt senkivel.
2015. okt. 10. 11:25
1 2
 11/15 RRR ***** válasza:

picit légy lazább,kedvesebb,közvetlenebb

ne annyira,hogy ez akaratod ellenére legyen ,csak egy hangyányit


csodát látsz:DDD

2015. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

Ez itt a gond.A félsoros válaszok.A gépies rövid unalmas kommentek.

Ha ugyanezt csinálod ismerkedéskor is akkor nem csoda,hogy lemondanak rólad a fiúk.

Szerintem megvan hozzá az intelligenciád,hogy feldobd egy kicsit a személyiségedet.Neten még azt sem mondhatod,hogy zavarban vagy.Egyszerűen csak nem veszed a fáradtságot,hogy érdekesnek mutasd magad.

Ha durván fogalmaznék akkor azt mondanám,hogy a semmiért vársz valamit.Te mondhatod erre,hogy rosszindulat részemről,viszont igaz és ezzel próbálok segíteni neked,hogy felhívom erre a figyelmedet.

2015. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet egy olyan gond is, hogy magasak az igényeid.

A "senki sem akar engem" a nők 99%-ánál azt jelenti, hogy "senki sem akar engem az alfahimek közül".

Közben észre se veszi azt a sok fickót, aki próbálkozna... ugye ők a "senki".

Vagy tényleg süt rólad az elutasitás.

2015. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet tényleg túl unalmas voltál, legyél egy kicsit lazább

De ha van kedved ismerkedni akkor írhatsz :)

2015. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia, felajánlok egy kísérletet. 25 vagyok és külföldön élek, szeretek ismerkedni és elég őszinte vagyok. Próbáljunk megismerkedni itten és ha észre veszek valamit ami miatt gondod adothat más fiúknál szolok. Igy kideritheted, hogy hol a gond. Mit szólsz?
2015. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!