Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, csajok, ti ehez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, csajok, ti ehez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy imádom a nők illatát. Mivel reltívan magas vagyok(191 cm) ezért ha tömegközlekedéssel utazok, vagy boltban a pénztárnál állok, akkor mindig nekem tetsző nők mögé szoktam állni. Ilyenkor egyszerű úgy csinálni mintha valamit néznék, vagy a buszon villamoson a sebesség miatt kicsit előre dölök, és akkor jöhet a szagi:)

Igazábol egyszer lebuktam, egy gyönyörü kis barna hajú csaj pont akkor fordult meg, amikor megszagoltam a haját. A kis csaj nagyon kedvesen kinevette a dolgot(csillogo szemekkel, mintha egy jó viccet mondtam volna) én viszont gyorsan tovább áltam. Később végig gondolva meglepődtem a dolgon, mert azt hittem a nők csunyán reagálnánának erre, viszont ha több eszem lett volna még beszélhettem volna is a kis csajjal, hiszen annyira vidáman reagálta le a dolgot.(talán)

Csajok ti mit szolnátok ha megszagolnálak titeket (egyébként jó az orrom így nem kell közel állnom hozzá:)

26f



2015. okt. 10. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha így reagálta le, valszeg jól nézel ki, és máskor se fognak haragudni rád emiatt. Ha egy átlagos, vag csúnyább srác csinálta volna, akkor balhé lett volna, "molesztálásnak" beállítva. Sajnos ilyen felszínes világban élünk, de te fellélegezhetsz, szerencséd volt. A jó kategóriába születtél.
2015. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert eddig aztán olyan rohadt sok sikerem volt a nőknél:) Ezen a skálán majdnem a nullán mozgok. A lány sem hiszem hogy egy másodperc alatt felmért volna. ( ha akkora macsó lennék valszeg nem szagolgatnám a nőket a négyes hatoson:)

Egyébként a válaszok számából már érezhető hogy mit gondolnak a lányok erről.(beteges, hülye szokás) A másik lánynál csak szerencsém volt, vagy egyszerűen csa jó a humorérzéke.

2015. okt. 10. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát figyi, akkor valószínûleg szerencséd volt, nem kellett volna elszalasztanod a lehetôséget. De ne rágódj rajta, nincs értelme. Ha ez vigasztal, habár egy jó 8 évvel fiatalabb vagyok nálad, de én is sikertelen vagyok a lányoknál, pedig normálisan nézek ki. Nekem már gyomoridegem van ettôl, és depressziós vagyok tôle, szóval gondolom mit érzel. Nekem egy lány barátom mondta, hogy nekik sokkal fontosabb a külsô, mint a srácoknak. Nekem nincsenek nagy igényeim, csak a szerelmet keresem, de ez van, ez adatott.:(

Ha gondolod írj rám, "oszt" sírjunk egymásnak.:)

1. Voltam

2015. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Erről az a jelenet jut eszembe a Hanibal c. sorozatból, mikor Hannibal megszagolta Willt s rohadt ijesztő volt.
2015. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!