Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy a barátom megakart lepni valami sminkcuccal. Mondtam már neki egy ideje hogy egy piros lakkot akarok vásárolni, igy amikor tegnap az egyik bevásárlóközpontba voltunk bementünk a Douglassbe. Azt mondta válaszak ki bármit ,de egy ideig olyan tétován ácsorogtam az üzletben hogy ő ment oda a Clinique állványhoz. Levett egy számára szinpatikus pirost és választott hozzá egy piros rúzst. A gond az hogy én piros rúzst nem viselek,mert nem szeretem. Azt hitte hogy körömlakkhoz választunk rúzst színben, persze segített benne neki az eladólány is aki odajött hozzánk. Fogalma nem volt ezekről a sminkekről. A lényeg az hogy késöbb rosszul vette hogy kicseréltem a piros rúzst rószaszínre (nem az akarata érvényesült), bár 10 perc után megunta a rúzsokat és menni akart csak vegyek valamit.Neki mindegy alapon..

A pirost kellett volna megvennem még akkor is hogy ha soha nem hordok pirost rúzst?

Csajok ti mit csináltatok volna?


2015. ápr. 11. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendes a barátod, hogy a kedvedben akart járni, de szerintem jól döntöttél, hogy nem azt vettétek meg, amit úgyse hordanál. Ha meglepetésként vette volna, akkor talán ,,bunkóság" lett volna kicserélni, de mivel együtt mentetek be, és csak a tanácstalanságod miatt vette kezébe az irányítást, jobb, hogy végül te választottál. Köszönd meg neki nagyon, és hordd sokat a lakkot is, a rúzst is, hogy lássa, hogy tetszenek.
2015. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem lévővel. Mutasd meg neki, hogy milyen jól áll neked a rózsaszín :)
2015. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Tényleg nagyon rendes volt! :)) Alig volt időm választani, a tester termékek állapota sokkolta őt. Meg is kérdezte hogy ezeket ki is probálják a vásárlók, ilyen szétkenődőtt állapotban? Ajkakon esélyem sem volt kiprobálni de igy is egy elég szép rószaszín rúzst vásároltunk.
2015. ápr. 11. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!