Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni egy elérhetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy elérhetetlen lánnyal?

Figyelt kérdés
a kérdés egyszerű de ő nem csak nekem elérhetetlen, sosem volt senkije, amúgy az életben sikeres, szeretik, és van nála kopogtató az biztos, rendre lepattintja őket. olyan mintha nem tudna szerelembe esni, vagy nem akar (lehet egyáltalán ilyet?). én meg nem egy random új ember vagyok ebben a sorban, ismerem már egy ideje, szoktunk beszélgetni, kölcsönösen jó fejnek tartjuk egymást, de nála ennyinél meg is áll a dolog, arról már meggyőződtem. hogy lehet meghódítani egy ilyen lányt? én különben átlagos egy átlagos ember vagyok :D a kérdés komoly, érdekel mit gondolnak mások. köszi a válaszokat előre is!

2015. okt. 10. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs meghodithatatlan no, hacsak nem lezbikus vagy kapcsolatban el. Probald kupuhatolozni mi a gyengeje ,hivd el szemelyes talalkozora ,probald manipulalni ,lehez ,hogx hosszu menet lesz de sikerulhet, ha te is bejossz neki. Sok sikert ;)!
2015. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* lehet,hogy . Bocs ,elirtam.
2015. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok, magam sem tudom miért alakult így. Szerintem úgy próbálkozz,hogy ha szeretné akkor találhasson kibúvót anélkül,hogy meg kelljen bántania. Ne "nyomulj" rá nagyon, ne keresd minden nap.
2015. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Missi_Key ***** válasza:
olvass valami iszonyatkuvrasok testbeszédes manipulációs mentalistás könyvet.
2015. okt. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel, ha tényleg tetszik. Keresd továbbra is, előbb-utóbb kiderül, hogy lehet-e köztetek valami. Ha esetleg úgy látod, hogy ő nem látja benned a társ lehetőségét, szerintem nyugod színt vallhatsz, hátha meggyőzöd, vagy legalább meg tudod, mi lehet az oka, esetleg érdemes-e reménykedni.
2015. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!