Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ne legyél nyomulós, de érzékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne legyél nyomulós, de érzékeltesd a lánnyal hogy szeretnél vele járni, de közbe legyél elérhetetlen is? Ezt mégis hogyan? :o

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több kérdésben is olvasom azt, hogy sokaknak van gondja az ismerkedéssel, és a csajozással, és az adott válaszok alapján összegyűjtöttem milyennek kellene lenni hogy sikert érj el. Ezek szerint semmiképp se legyél nyomulós, sőt legyél elérhetetlen mert az a legvonzóbb, és a legszimpatikusabb viselkedés :) de azért érzékeltesd hogy akarsz valamit elérni a lánytól. Ez nem ellentmondás? :) Hogy legyél egyszerre hűvös elérhetetlen és közbe meg mégis közeledj a lány felé? :o ez egyszerűen lehetetlen...na meg a másik, hogy legyél egy kicsit bunkó velük, mert ha kedves vagy az túl talpnyaló. De ha bunkózol, akkor meg ugye megsértődnek és ne csodálkozz, ha nem állnak veled szóba. :O Hát ez is akkor mi? szóval az egész csajozás egy amolyan ördögi kör. Nem tudsz egyszerre bunkó és kedves is lenni, meg nem tudsz egyszerre elérhetetlen és közeledő is lenni. Vagy ha igen akkor írja meg valaki, hogy milyen módszer létezik erre? Már csak, hogy mi fiúk is kicsit megvilágosodjunk mire vágynak akkor mégis a lányok?

Na meg még az is, hogy legyél teljes mértékben odaadó, de azért közben hanyagold is őket, nehogy papucs legyél :D Hát komolyan olyan elvárásaik vannak a lányoknak, hogy ha józan ésszel belegondolunk, ezeknek lehetetlen megfelelni.


2011. okt. 26. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben a tanácsokban az a hiba, hogy megfeledkeznek arról, hogy ha tetszik a lánynak a fiú, akkor nem veszi "nyomulásnak", ha keresi, hanem örül neki, ahogy a kedvességnek is.

Az,hogy a lányoknak a bunkóság, meg a hanyagolás kell, valami gonosz mese, amit el nem tudom képzelni, ki talált ki. Olyan lehet, hogy van egy jóképű srác, aki bunkó, és mégis lógnak rajta a csajok, de 1. azért nem minden csaj, 2. nem a bunkósága miatt, hanem annak ellenére - mert jól néz ki. Az összes romantikus regényben az van, hogy a macsó külsejű fickó a hősnővel kedves és odaadó!!!

2011. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 napietus ***** válasza:
100%
azért ilyen kaotikus, mert nincs általános szabály. pl. egy félénkebb lánynál lehet, hogy nem célravezető rögtön egyértelműsíteni a szándékaidat, míg én pl. szeretem tudni, kink mik a céljai, hogy dönteni tudjak. van pár közös dolog, pl. a tapadós nyomulást senki nem díjazza, de amúgy ahány lány, annyi taktika a nyerő. ez olyan, mint a hadászatban: nem ugyanúgy támad a hadvezér egy sivatagi erődre mint egy repülőgép-anyahajóra :D
2011. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen kedves első válaszoló. A romantikus regényekben tényleg úgy van, hogy a férfi odaadó és teljes mértékben nyálcsorgatóan udvarias, és romantikus a nővel, de...az élet az nem romantikus regény sajnos :S A romantikus regény az csak mese. A valóság az más. Pedig én is szeretnék egy romatikus regény szereplője lenni. De ez a 21. század és nem a középkor.
2011. okt. 26. 13:54
 4/12 Smartguy86 ***** válasza:
90%

Pedig hidd el, megtérül a gondoskodás! Amelyik csajnak nem tetszik az udvarlás, meg a bókok, az nem érdemli meg, hogy időt pocsékolj rá. Az biztos a jófiú-rossz fiú sémában hisz még, és egy óvodás agyi szintjén vegetál...


Az érett lányok csak azt díjazzák, ha kimutatod, mik a szándékaid. Még a félős lányok is jobban szeretik, ha tudják, hogy mik a céljaid, mintha mittudomén mivel hülyítenéd őket. Mondjuk szvsz a félős lányokkal nem nagyon éri meg sokat p.öcsölni, nem a te feladatod, hogy rendbe tedd a lelkivilágukat - másfelől meg nem vall valami magas intelligenciára, ha maguktól képtelenek megismerni téged, és ilyen pótcselekvéseket meg játszmákat kell vele játszani, hogy bízzanak benned.


Legyél határozott, jó kiállású, lássa rajtad a lány, hogy nem vagy elveszve a világban, vannak céljaid, terveid, amikben neki is érdemes lesz részt vennie. Olyan nincs, hogy valaki egy ilyen lehetőséget visszautasítson! Persze ezt tudni kell elérni!

2011. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 napietus ***** válasza:
jameg a másik: udvarias legyél, ne nyálas, és határozott, e bunkó! nagyon különböző dolgok, ezt gondolom érzed. és nem csak az adott lánnyal szemben kell udvariasnak lenned, mert kibújik a szög a zsákból, ha megjátszod magad. ha pl. neki mindig kinyitod az ajtót, a boltban meg a 70 éves nénike előtt pofátlanul betolakszol, akkor rögtön látja, hogy igazából 1 bunkó vagy, csak előtte játszod meg magad.
2011. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kedvesség nálam nem "nyálcsorgatás". Lehet, hogy én másképp működök, mint egy átlagos nő, de az én barátom nem jár jól, ha nem kedves velem. A bunkóságtól nem olvadok, hanem (a legkisebb arrogancia esetén is) megmondom neki, hogy keressen akkor magának egy hülye p.csát, aki ezt tűri, én nem fogom. Sajnos ha a szülei felidegesítik, gondok vannak a kedves hangsúllyal, de dolgozunk rajta.
2011. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem kell bunkónak lenni. Vagyis biztosan vannak olyan lányok, de nem olyanokkal ismerkedtem eddig.

Figyelmesnek kell lenni, ennyi a titok.

Ha elhívod valahová, de nem akar eljönni, akkor meg lehet újra próbálni. Ha már harmadszor sem jön össze, akkor vagy nem akar vagy tényleg nem ért rá. De már tudja, hogy benne lennél közös programban és legközelebb ő fogja ajánlani.

Felhívom néha és ha ő is visszahív később, akkor gyakrabban fogom keresni. De nem hívogatom minden nap!

Érdeklődöm felőle, de nem faggatom. Minden érdekel, de nem akarok mindent megtudni.

Elmondom, hogy hétvégén 3+5 órát fogok bringázni, de utána előtte vagy utána szabad vagyok.

2011. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél kedves, figyelmes a lánnyal különösebben, de ez alatt nem azt értem, hogy ha azt utca másik végén jár is tartsd meg neki az ajtót. Az alatt, hogy 'ne nyomulj, és legyél elérhetetlen, de mégis éreztesd a lánnyal, hogy akarsz valamit' én személy szerint azt értem, hogy ne legyen egyfolytában ott mellettem, ne loholjon utánam. Szeretek gondolkozni rajta, hogy 'na mi van, mindig idejön hozzám beszélgetni, ma miért nem?' Gondolom ezzel te is így vagy, hogy nem élveznéd ha egy lány egész nap rajtad csüngene. Egy ideig jó érzés, azután megunnád. Szerintem fokozatosan építsd a kapcsolatotokat kezdve az ismerkedéssel, haverkodással, beszélgetéssel, hülyüléssel, azután esetleg közös programok, és a többi. Remélem tudtam segíteni. Ha van még valami nyugodtan kérdezz! 15/L :)
2011. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 vocalhouse válasza:

én pl. azt szeretem, ha egy fiú elmondja, mit érez, és nem nekem kell utána futkosnom. nem hiszem, h jó, ha egy srác bunkó, DE olyan csaj vagyok, aki nem sértődik be minden apróságon..igenis elvárom, h egy srácnak legyenek durva beszólásai, szerintem ebből megállapítható, hogy mennyire humoros, persze nem azt mondom, hogy ha tetszik egy csaj, akkor legyél vele, de szólj be neki folyton, mert az sem túl jó.

pl. a mostani barátommal, aki 17 éves eleinte nagyon jó haverok voltunk. én semmi komolyat nem akartam tőle, tényleg csak haverként ökörködtünk mindig együtt. aztán egyre jobban kezdte kimutatni, hogy bejövök neki. eleinte folyton írt nekem fb-n, marha jókat hülyültünk, és kezdtem kicsit jobban megkedvelni, mint egy nagyon jó barátot. később elmondta, hogy tetszek neki, aztán hagytunk a dolgot, éltünk tovább ugyanúgy, ahogy addig. kb. egy hét múlva újra feljött e téma, és (mivel aranyos volt, kedves, de mégis irtó jó fej, mert hülyültünk vele állandóan, és ő sem sértődött meg egy-egy kemény beszólásért..mégis végig kedvesen szólt hozzám, nem nevezném talpnyalónak, de mindig elmondta, hogy mi tetszik neki bennem, és mindig dicsért..) szal feljött e téma..és végülis mindketten komolya gondoltuk a dolgot..így már együtt vagyunk, nagyon boldog vagyunk együtt, és szeretjük egymást..


tehát: szerintem mindenképpen óvatosan érzékeltesd a lánnyal, ha akarsz tőle valamit, már a kezdetektől fogva. lehetsz nyomulós, de ne vidd túlzásba. NE légy elérhetetlen!!! lehetsz hűvös, de azért légy odaadó és kedves is mindenképp a kiszemelteddel! egyáltalán nem talpnyalóság, ha alaki kedves egy lánnyal-legalább is szerintem..- ha bunkó vagy, csak poénból bunkóskodj, és ha nem veszi az adást, akkor szerintem hagyd a francba..

2011. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Én egy olyan lány vagyok, aki az szereti, ha megküzdenek érte, nem pedig hogy egyszer bunkóznak velem, máskor meg kedvesek.Ez nagyon összezavar bennünket, legalábbis engem.:)


Én nem szeretem, ha egy pasi annyira elérhetetlen, hogy az csak na. Sőt azt, se nagyon szeretem, ha egy kicsit is az. Szerintem a csaj legyen egy kicsit elérhetetlen, ne a pasi.

Hiába vagyunk a 21. században, nekem szükségem van arra, hogy küzdjenek értem...:) Remélem érthető voltam.:D (L/18)

2011. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!