Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy empatával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy empatával? Valóban ilyen pasik nem kellenek a nőknek?

Figyelt kérdés

Empatának lenni annyit jelent, hogy befolyásol téged mások érzelmi állapota és energiája, és egy alapvető képességed van arra, hogy intuitív módon megértsd és érezd másik ember érzelmeit és gondolatait. Az empata képes érezni mások szándékait, gondolatait és érzéseit olyan természetes módon, mint ahogy mi lélegzünk. Ezért úgymond mindig nyitottak mások belső világára, ami azt jelenti, hogy ezek a személyek valóban érzik és sok esetben át is veszik mások érzelmeit.


[link]


2015. okt. 11. 14:15
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:

Na ez új :O

És ismerős is...

2015. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem érdekes lehet egy ilyen emberrel megismerkedni :)

19/N

2015. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Mivel nekem befogadhatatlanok ezek az ezo bemagyarázások tök általános emberi tulajdonságokra, így nem. Le lehet pontozni, de nekem elég elejteni egy "energiavámpírt" és tudom, hogy ennek nem lesz jövője mert teljesen más az életfelfogásunk.
2015. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom a jellemzőket, eléggé ilyen vagyok. Ez inkább teher. Ha a párom is ilyen lenne, hát, nem is tudom, hogy bírnánk.
2015. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3. Ez nm ezo baromság, hanem inkább pszichológia :)
2015. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
5: Ez azért ezo baromság, mert nehogy azt hidd, hogy nincs egy akkreditált pszichológiai szakszó az érzékenységre, milyen személyégtípusok fogékonyak erre. Viszont jön egy ezos oldal, ad neki valami misztikus nevet és egy rakat pénzt keres a cikk melletti hirdetésből, illetve később majd megjelennek a "Hogyan ne legyünk energiavámpírok/empaták" kurzusok is...
2015. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékben mindenkire hat a környezete, ha sok rosszkedvű emberrel vagy körülvéve, az rád sincs jó hatással, ha nem figyelsz oda tudatosan, hogy ne menjen el neked is az életkedved. Nem tudom, ismerek-e olyat, mint akiről a cikkben írnak, de az zavar, ha valakinek erős hangulatingadozásai vannak, ugyanis az súlyos pszichés betegség jele is lehet, azzal pedig nagyon nehéz együtt élni (tapasztalatból tudom sajnos).
2015. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló személyiség vagyok én is, bárminek nevezzük, és valóban nem kellek a nőknek. Bár igaz, hogy alacsony és ronda is vagyok emellett.
2015. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
A legviccesebb, hogy egy ilyen cikk elolvasása után mindenki meg van győződve arról, hogy azt róla írták :D
2015. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó: Persze, mert olyan általános dolgokról írnak mindig, ami mindenkire igaz. Lásd mondjuk az energiavámpírok - szerinted nem ismer mindenki legalább 1 olyan embert, aki az agyára megy, mert állandóan panaszkodik vagy agyondicséri magát? Mellé van vagy 8 féle alfaja az energiavámpíroknak, hogy még véletlenül se maradjon ki valaki a szórásból...:D Aztán itt vannak az ezos oldalak, hogy ezeket az embereket ki kell vágni az életünkből, ne érezze senki rosszul magát, ha megszakítja a kapcsolatot egy ismerősével, mert sz*rban volt és emiatt sokat panaszkodott.


Ez az empata dolog is ilyen. Bejön a munkahelyedre sík idegen a főnököd, nincs otthon minden rendben, most szokik le mellé a cigiről és állandóan üvöltözik. Kérdem én, ki az isten ne venné ezt magára?

Na ennyi a véleményem a dologról.

2015. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!