Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a nőknek magasak az elvárásaik?

Figyelt kérdés

Csak annyit várok el, amennyit magam is nyújtani tudok, és ez szerintem a legtöbb nőtársamra igaz.

Ami elengedhetetlen számomra egy jól működő kapcsolathoz:

-Legyen humora, lehessen vele hülyéskedni

-Legyen realista, de ne túl földhöz ragadt

-Hasonló, de nem minden pontban egyező érdeklődési kör, hogy azért tudjunk újat mutatni egymásnak

-Lehetőleg káros szenvedélyektől és függőségektől mentes (gondolok itt drogra, alkoholra, cigarettára nagy mennyiségben....)

-Emellett persze intelligens és művelt, legalább annyira, mint én (nem nehéz megugrani a szintem :D )

-Lehessen vele érvelve vitázni

-Legyenek jó meglátásai, nem árt, ha kicsit gyakorolatiasabb

-Legyen önálló, és rendelkezzen problémamegoldó képességgel, nem pótanyu akarok lenni


A külsejéről csak annyit, hogy ameddig én adok magamra, addig ő se hanyagolja el magát, a kóros elhízás (100kg+) kizáró ok

-Legyen alapvető ízlése és önkritikája, tudja, mi áll jól neki, legyen az frizura, szakáll, ruhakombináció

Legyen kisugárzása, és fogjon meg benne valami


Magassága, izomzata, pénztárcája nem érdekel


Mi ezekben akkor olyan egetverő elvárás, ha nőként mindet teljesítem, plussz szép is vagyok?


(nincs gondom a társkeresés terén az életben, de kíváncsi vagyok, az itt válaszolók szerint csak szerencsés vagyok-e egetverő elvárásokkal, vagy ez lenne a normális. Anonym ugyanis mindenki kritikusabb)


2015. okt. 3. 10:50
1 2
 1/19 mikeXxX ***** válasza:
64%

Az én meglátásom ezzel kapcsolatban egy férfi elvárása egy nőtől !

Tudjon főzni !

Ne hisztérikázzon !

Tudja az ágyban mi kell a férfinak !ahogy én is neki mi kell!

És ne verjen át ha baja van beszélje meg velem !

na ez 4 kritérium most nézd meg neked mennyi van !

üdv 36 f és szingli ha érdekes :-)

2015. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szóval, mellette mindegy, ha buta, mint a tök, és 5 percre sem hagyhatod egyedül, mert magára gyújtja a lakást? :P
2015. okt. 3. 11:11
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Mert elvárod azt is, hogy magas, jóképű és izmos legyen, csak letagadod.
2015. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Aki számomra jóképű, az a nagytöbbség számára nem az

Nem kell, hogy izmos legyen, én se vagyok az

Elég, ha annyi, mint én (170cm), ami viszont férfimércével nem magas, szóval nem, nem várom el, hogy magas legyen

2015. okt. 3. 11:20
 5/19 anonim válasza:
60%
Nekem is van egy elvárásom a nők felé. NE HAZUDJANAK! Nagyon kevesen tudják ezt a feltételt teljesíteni.
2015. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%

Ne haragudj, de végigolvastam és több pont is erősen szubjektív, ami alapján értelmes választ lehetetlen adni a kérdésedre.


Én innen ismeretlenül úgy érzem, hogy rohadt magasak az elvárásaid és valszeg nem tudnám megugrani. Ergo az én nézőpontomból nézve igen, a nőknek magasak az elvárásaik.

2015. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy az a +100kg elég unfair, mert pl egy 210 magas ember kapásból nem lehet sokkal kevesebb még ha vékony akkor se, szóval ha ő elhízott 5 kg-t már kórós elhízott :D


Amúgy honnan mondod meg ki hány kg? Én anno tippeltettem pár embert és mind kevesebbnek gondolt :D Aztán megdöbbentek hogy te jó ég.

2015. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

A hazugság valóban szinte a nő szó szinonimája sajnos... egyet sem láttam még, aki igazmondó... :\ Ezt a lécet eddig egy nő sem ugrotta meg nálam...


24/F

2015. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

3-asnak igaza van amúgy,csak annyit kell hozzátenni,hogy a nők szerint ahogy te is írtad,a "kisugárzás" fontos állítólag.Na most kinek van olyan jó "kisugárzása",amit a nők észrevesznek? Pontosan az ilyen embereknek.Akik amúgy is sikeresek a nőknél,és mindennap váltogatják a nőket...

A többi férfi meg mehet a búsba...

Érdekes módon egyetemre járok,és ott is azt látom,aki nem helyesnek született,és izmosnak,esélye sincsen egy kapcsolatra sem a nőkkel.Mert elkerülnek minket teljesen,pedig átlagos kinézettel rendelkezünk,igényesek vagyunk,jól öltözöm,ja és bármiről lehet szinte velem beszélgetni,de tényleg.

Nos és érdekes módon mégsem érdekeltem soha egyetlen nőt sem az életemben...

Mert átlagos a kinézetem,és így már hiába vagyok én bármilyen belső tulajdonságokkal rendelkező,ha meg sem akarnak ismerni,mert külső alapján elítélnek,mert nem vagyok tökéletesen született jóképű gyerek...

24/F

2015. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
Na igen, a hazudozás. Őszinte nővel még én se találkoztam soha.
2015. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!