Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20-25 év közötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-25 év közötti férfiak tényleg nehezebben találnak párt?

Figyelt kérdés
Itt olvastam egy kommentben, hogy a tizenéves lányok leginkább 20 alatti fiúkkal ismerkednek, a huszonéves lányok pedig általában 25 felettiekkel. Na már most akkor mi a helyzet a 20-25 közötti fiúkkal, vajon akkor őket keresik legkevésbé a nők? Vagy hogy is van ez? Annyiból igaz lehet, hogy itt a gykn főleg 20-25 közötti egyedülálló férfiak kommentjeit látom, akik arról panaszkodnak ,h nem találnak párt.

2015. okt. 11. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nah had írjak le én is egy-két dolgot.


Az én észrevételem szerint a legnagyobb baj azzal van, hogy a 20as éveit koptató srácok vannak a legnagyobb sz@rban. A 16-20 év közötti csajoknak (tisztelet a kivételnek) mind az ilyen vele egykorú "nagymenő" címeres tahó ecsetfejű ocsmány állatok kellenek, a 20+ csajoknak meg az ilyen 30 éves korosodó faszik mert már van munkájuk, pénzük, kocsijuk ecetera. A kettő közötti korosztály meg bekaphatja. És mielőtt felháborodnak a kedves hölgyek, tisztelet a kivételnek de én ezt látom az ismerőseim nagy részén.

2015. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legkönnyebb a jó külső miatt.
2015. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A 20-25 év a férfiaknál az a szakasz, amikor a legnagyobb nyomás van rajtuk, a legtöbbet várják el tőlük és a legkisebb hibájuk is a hússzorosára nagyítódik, a nőknél ez a harmincas évek közepe, amikor mindenki már gyerekeket vár tőlük. A helyzet az, hogy ilyen társadalmi nyomás mellett egy átlagos huszonéves férfi nagyon nehezen tud nemcsak hogy csajozni de még élni is. Gondolj csak bele, ennyi idősen elvárják, hogy legyél anyagilag független, legyen saját autód, de minimum egy albérleted, egy jó munkahelyed, vagy egy jó helyed valami egyetemen, természetesen legyen férfias (még ha fiziológiailag képtelen is rá) mindemellett pedig legyél társasági lény és szakíts időt mindenre, természetesen a hasonló korú nőkön is van nyomás, de sokkal de sokkal kisebb, nekik majd, ahogy azt fentebb írtam majd 33-36 évesen szakad a nyakukba az igazi nyomás.

Szóval igen, ezeket az áldatlan állapotokat figyelembe véve elég nehéz dolga vagyon egy ilyen korú férfinak. Épphogy csak kikerült az életbe, de már azt várják el tőle, hogy járjon vízen és szarjon pénzt.

2015. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Racionálisan is úgy látom, hogy igen.

Amelyik lány 20-21 éves korban gyereket akar az nem olyan férfit fog választani aki még jó eséllyel egyetemista és diákmunkából próbálja fenntartani magát egy kollégiumban lakva, nekik főleg az egzisztencia és biztos fészek kell.


Amelyik lány pedig kalandozni akar ilyen korban, azt inkább a jó külső (és pénz) fogja jobban motiválni, felesleges szépíteni.


Amelyik lány pedig stabil kapcsolatot szeretne, többnyire összejön a nőcsábászokkal mert elhisznek nekik mindent.

2015. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ismerkedés szempontjából a 14-18 éves kor szerintem sokkal szerencsétlenebb időszak, mint a 20-25.
2015. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, 19 vagyok, és eddig csak 1 barátnőm volt/van (6 évvel idősebb nálam), akivel már 7 éve együtt vagyok (és gyerekkorunktól kezdve ismerjük egymást). :(


Ugye, milyen rossz nekem?

Lehet, hogy nem egy darab húsként kellene kezelni sem a férfiakat, sem a nőket, és a lecserélés, eldobás helyett megjavítani a dolgokat.


Ha én ezt 19 évesen felérem ésszel, hogyan lehetséges, hogy felnőtt embereknek egy élet is kevés ehhez?

2015. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy éreztem ennyi idősen,hogy nagyon nehéz párt találni,de most így 30 felett kb. 100X nehezebb.
2015. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6, ne hurrogj le másokat, hogy mihez kevés az életük vagy az értelmük. Sokan indultak a te hozzáállásoddal, aztán a tapasztalatok megváltoztatták az álláspontjukat. Te sem tudhatod, mi lesz 50 év múlva.
2015. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6#

Hogyne, 12 évesen összejöttél egy 18 éves csajjal...

Ha már be akarod hazudni, hogy van valakid, akkor legalább kamuzz hihetőbbet. Már az itteni trollok se a régiek.

2015. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az első pár hozzászóló leírta a lényeget. Nincs mit hozzátenni. Nem ismertek, de ezek szerint mégis...

25/F

2015. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!