Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 35-45 közötti pasik, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 35-45 közötti pasik, milyen külső-belső szempontok alapján választanak párt maguknak?

Figyelt kérdés
-Kérdi ezt egy singli harmincas évei közepén járó 165/75 kg -s csaj :)
2013. jan. 18. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, ezzel a korosztállyal ismerkedem, és elég vegyesek a szempontok. :) De amit mindenképpen értékelnek, az az őszinteség, nyitottság.
2013. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ezt így nem tudnám megmondani. megfog benne valami, és az számít. amúgy te pont jó lennél nekem talán :D
2013. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát a párom 35 és nekem általában mindig ebből a korosztályból tetszettek férfiak :) Szóval akkor elmondom ő mit mondott.


Fontos volt neki az ész és a megbízhatóság, valamint a közös célok. Egy idiótát nem bírna elviselni.

A külső kevésbé érdekelte, de azt mondja nagyon örült, hogy szép lányt talált, nem csúnyát, viszont ha csúnya lennék az önmagában nem lenne kizáró ok :)


Egyébként ízlése válogatja. Talán a komoly kapcsolatnál már nem annyira a külsőre vannak ráállva, de azért fontos, hogy tetszen nekik az adott nő.


24/N

2013. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetsző arc, intelligencia, ne legyen nehezebb nálam, dohányzás kizárva. Ezek az alapok.

35 ffi

2013. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

A dohányzás nálunk is kizáró ok volt :D

Nem is tudtam hogy titkoljam el, aztán csak lebuktam :D


24/N

2013. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis lebuktál volna...
2013. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6 hónapig nem buktam le, amit furcsálltam is, mert ő nem dohányzik, mégsem érezte meg a füstöt. Ezek szerint menő volt a módszerem.

Viszont tényleg iszonyú kellemetlen volt titkolózni és mint utólag kiderült értelme sem volt.

2013. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

testsúly, kinézet, egzisztencia, ne legyen gyereke, legyen normális háttere

egy 35-45 éves pasi már nem annyira válogatós, nem sűrűn jön össze nekik se nő, úgyhogy ha nem vagy nagyon csúnya, akkor nyert ügyed van bármelyiknél

inkább neked kell majd válogatni, mert egy 40 körüli pasi már elég igénytelen, leharcolt, zűrös múltú lehet (válás, gyerek, lakás nélkül, munka nélkül, alkohol, cigi stb.)

2013. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Ez hülyeség.

Nem jön nekik össze nő? :DD


24 vagyok és a csak ez a korosztály jöhetett szóba, a barátaimnak detto. Ilyenkorra lesz valaki férfi :)

És ilyenkor van a legtöbb sikerélménye.

2013. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

# 8: Hogy nem válogatós!? Egy ilyen korú pasi már nem akar kompromisszumokat kötni! :) De a nők sem!

Azért nem reménytelen a dolog! :)

(Amúgy a többségnél a gyerek nem kizáró ok.)

2013. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!