Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon lesz valaha párom? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lesz valaha párom? . Egyszerűen nem vagyok a fiuk esete. Ha a barátnőimmel mászkálgatunk hozzájuk odamennek dicsérik őket de engem észre sem vesznek, igaz én nem vagyok egy izgalmas személyiség . Miért vagyok ilyen nyomi?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát a kérdésből kiindulva elég kedvtelen vagy, ami nem túl meggyőző. Aki így áll hozzá a dolgokhoz, azon meg is látszik és ez lehet taszító. Ellenben ha egy nő aranyos, mosolygós, az már érdekesebb.

Egyébként meg ez nem így működik, de szerintem te is tudod. Attól még, mert téged nem annyira vesznek észre fogsz majd találni valakit.

2015. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen így van ,(bár nem voltam.mindig ilyen)de próbálok ezen változtatni :)
2015. okt. 12. 21:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért írtad ki a kérdést, hogy valaki támogasson vagy motiváljon, szóval én csak annyit mondok, hogy ne add fel, hajrá!
2015. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Külsőségek miatt engem sem vettek emberszámba a pasik, mégis voltak kapcsolataim, és idővel az igazit is megtaláltam, viszonylag fiatalon, mert a személyiségemet próbáltam előtérbe helyezni úgy, hogy interneten ismerkedtem.
2015. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
küldj egy képet
2015. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A külsőddel meg vagy elégedve? Növeld egy kicsit az önbizalmad, és akkor azt a pasik is látni fogják, és kezdeményezőbbek lesznek veled.

Én kedvelem a csendesebb, nem a középpontban lévő lányokat. Jó érzés, mikor megnyílnak egy idő után, és előjön a valódi énjük.


29F

2015. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért mert visszahúzódó vagy. Én is inkább csendes vagyok, vagyis nem szoktam tul sokat beszélni.és több idő kell ahhoz hogy feloldódjak. Valószűleg tége is csak kevesen ismernek igazán, és nem is tudják hogy milyen vagy. de szerintem mindenki érdekes egyéniség, hiszem mindenki más. És biztos találni fogsz valaki olyat akinek felkelted az érdeklődéséT ( lehet pont azért mert visszafogottabb vagy)
2015. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én 97 kg vagyok, egy zsírmalac, ráadásul félénk és csendes. Két barátom volt eddig.

Ha nekem sikerült, hidd el, bárkinek sikerülhet. A lényeg, hogy bárhogyan nézel ki, pozitívan állj saját magadhoz, mert azt senki nem akarja hallgatni, ahogy magadat ócsárolod. Mosolyogj sokat és legyél kedves. Ennyi a nagy titok :)

2015. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? És konkrétan mi a problémád magaddal? Hogy érted azt, hogy nem vagy érdekes személyiség? Esetleg a külsőd zavar? Egy lánynak sokkal könnyebb akármilyen is a személyisége és akárhogy néz ki (erős túlzással), tuti lesz egy fiú aki odamegy hozzád is és akar majd tőled valamit. Ha csak mereven el nem zárkózol ettől a dologtól és nem vagy a végletekig elhidegült az emberektől. Férfiaknál lássuk be nem sok (gyakorlatilag 0) az esélye, hogy egy lány csak úgy odamegy hozzájuk, ha nem tudnak ismerkedni, nem jók a szociális képességeik, akkor esélytelen a dolog. Szóval ne add fel, van egy nagy előnyöd, hogy nőnek születtél! :D
2015. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :) (22 /l) A külsőmet illetően nincs problémám magammal,elfogadom magam olyannak amilyen vagyok.Valóban inkább visszaúzódó vagyok.Talán azért mert eddigi életemben nem sok minden történt velem és nem tudok könnyen beszélgetésbe elegyedni. :/ :S
2015. okt. 13. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!