Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet koncerten ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet koncerten ismerkedni? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Egyedül szoktam járni koncertre, mert a barátnőim nem szeretik az olyan zenét, amit én is hallgatok. Általában iszom, beállok az első sorba, és végigüvöltöm a kedvenc zenéimet. Két-három évig működött, így is megvolt a feeling, de már úgy érzem, tök jó lenne egy szimpatikus pasival is bulizni. Az a baj, hogy a koncert közepére nem szoktam állni, mert alacsony vagyok, és összenyomnak. Tippek? :)
2015. okt. 14. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

PL. a pultnál ahol a piát veszed, ott nincs akkora hangzavar és adódhatnak olyan szituációk, hogy belecsöppensz egy beszélgetésbe, majd simán megkérdezed nem zavarja e őt/őket ha velük tartasz/hozzájuk csapódsz. Vagy pl. lányokkal a wc-ben is lehet, jaj hol vetted ezt a pólót vagy mit tudom én, és ugyanúgy megkérdezed velüktarthatsz e. Elmondod, hogy egyedül jöttél, azt kész.

:)

2015. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szívesen szexelnék veled koncerten az első sorban
2015. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ordibálj jó hangosan, hogy hahó valaki! Társat keresek!
2015. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MolotovPunk ***** válasza:

Te is szereted a Metál zenét?:)

Azért nem lehet túl jó egyedül bulizni.

Próbálj ismerkedni akár koncerten is.

2015. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én simán ismerkedek koncerten csajokkal. Pasi vagyok. Fontos, hogy a legközelebbi koncerten közel legyél és szimpatikus :-D
2015. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!