Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy enyhén autista lány hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy enyhén autista lány hol tudna ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék normális válaszokat kapni a kérdésemre. Eddig fiúkkal csak egy párszor randiztam és ennyi, tovább nem érdekeltem őket. Baráti kapcsolataim pedig szintén nem voltak soha.
2015. szept. 27. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A való életben. Biztos sok olyan ember, főleg férfi van, akinek nagyon is megfelel az az állapot ha a lány nem "csöpög".
2015. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De még is hol? Mert még nem találkoztam olyan emberrel aki így elfogadott volna.
2015. szept. 27. 12:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent konkrétan, hogy enyhén autista lány? Mert ez így elég tág fogalom. Érthetjük úgy, hogy kicsit butácska? Vagy tényleg papírja van róla, vagy hogy vegyük ezt? Úgy könnyebb válaszolni :)
2015. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok, buta, sőt nagyon is értelmesnek tartanak. Viszont bajaim vannak az emberi kapcsolatokkal, nem tudok emberekkel kapcsolatot kialakítani. Régen volt hogy az emberek szemébe sem néztem.
2015. szept. 27. 12:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg a külsőségekre koncentrálni és azokat erősíteni magadon. Jól álló frizura, tetszetős öltözködés, dekoratív smink.

Nem a te feladatod a fiúkat hajkurászni.

Ha felkelted a külsőddel az érdeklődésüket, akkor talán azt is könnyebben elfogadják, ha kicsit visszahúzódóbb vagy, vagy nehezen nyílsz meg.


Azzal viszont tisztában kell lenned, hogy ha valaki nem tud az autizmusodról, akkor mást is gondolhat ami nem feltétlenül pozitív rád nézve, így arra találj ki valamit, hogy mivel palástold ezt a hiányosságodat.

2015. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Külsőre nem vagyok csúnya, átlagosan nézek ki, jól öltözködöm, ápolt vagyok. Nincs semmilyen különleges stílusom sem, de pl. szeretek színes ruhákat is hordani. De amúgy nem tudják rólam hogy autista vagyok, de lehet látják rajtam hogy más vagyok. Még is mivel palástoljam ezt?
2015. szept. 27. 13:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg esetleg többet mosolyogni.

Amúgy én nem gondolom, hogy neked az ismerkedéssel lennének problémáid hisz azt írod, randiztál már párszor, azt írod, igényesen öltözködsz, nem vagy csúnya...


Te szerintem ott a randik alatt szúrsz el valamit ami pedig más kategória.

2015. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pont ezek miatt írom hogy nem megfelelőek a szociális készségeim. Ugyanis ha megfelelőek lennének lennének olyanok akik kedvelnek.
2015. szept. 27. 14:00
 9/12 anonim ***** válasza:
De a szociális készséget én túl általánosnak érzem. Mi lehet az ami miatt elriadnak tőled? Gondolom nem a torkukat akarod átvágni.
2015. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Nekem is gondjaim vannak az emberi kapcsolatokkal és a másik szemébe nézni sem nagyon szeretek, viszont vágyom az emberek társaságára. Nem hinném egyébként, hogy ez autizmus... szerintem inkább csak túlzott önbizalomhiány, nagy fokú szorongás, depresszió esetleg. Mivel én is hasonló vagyok, szívesen barátkoznék olyanokkal, mint te. Pesti vagy? Írj, ha van kedved :) Ja és lány vagyok 24.
2015. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!