Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Lányok! Netes társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Netes társkeresőn ha írnak nektek fiúk pártalálási céllal, milyen hosszú, milyen részletes bemutatkozást preferáltok?

Figyelt kérdés

Jobb ha csak odaköszönnek, meg írnak egy "Mizu-t", és úgyis csak a kép számít, vagy jobban örültük egy igazi bemutatkozásnak, ezen belül inkább pár mondatos legyen, vagy részletesebb?


Előre is köszi a válaszokat!



2015. okt. 14. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen mindegy, mit írsz, csak a kép számít a lányoknak. Ha jól nézel ki, egy sima mizu is elég. Ha nem, akkor meg el se olvassák, amit írsz.
2015. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A barátom, akivel a csp.hu társkeresőn találkoztunk, ennyit írt nekem első üzenetként:


"Szia! Hagy találjam ki, végzős középsulis vagy."


Mivel zavart hogy ilyen kicsinek hitt, miközben már egyetemre jártam, ezért visszaírtam neki. Aztán beszélgetni kezdtünk. Aztán átmentünk facebookra. Aztán találkoztunk személyesen. Aztán csókolóztunk. Összejöttünk. Lefeküdtünk, stb.


Szerintem pont ugyanúgy írj a lányoknak, ahogy a valóságban is odamennél egy lányhoz. Gondolom te sem mennél úgy oda senkihez, hogy "Szia! Megszeretnélek ismerni." - Hanem valami semleges, beszélgetésindító szöveggel csinálnád.


20/L, 22/F

2015. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha a feltöltött képek alapvetően rendben vannak (szupersportkocsi, Maldív-szigetek, kigyúrt test, Justin Bieber fej) akkor elég ha ennyit írsz: "Böff". 10 percen belül randira fog hívni a csaj, utána pedig be fog szippantani a lüktető, kéjnedvtől úszó lukával.
2015. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

Őszintén? Mindegyik untat. Legyen vicces, eredeti, mondjon valami frappánsat, senkit nem érdekel egyelőre, hogy mi a kedvenc kajája.


24L

2015. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi a trollmentes kommentelőknek.


Szóval mondjon valami frappánsat, humorosat, bemutatkozás nem is kell. Mondjuk valszeg tényleg a kép a lényeg, meg az adatlapon úgyis lehet olvasni a másikról...

2015. okt. 14. 23:30
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Én viszonylag hosszú, helyesírási hibáktól mentes bemutatkozást szoktam írni, de a nők még válaszra se méltatnak. Szóval tapasztalatom alapján nem számít, hogy mit írsz, csak a külső megjelenés a lényeg.
2015. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

6: Rossz következtetést vonsz le.


Miért gondolod alapból, hogy a "hosszú, helyesírási hibáktól mentes bemutatkozás" a legjobb, amit küldhetsz egy lánynak? A többi fajta szöveget, más fajta írást próbáltál már? A te fejedben a legjobbat írod, amit csak írhatsz, de mi van, ha mégsem ez a fajta írás a legjobb, legcélravezetőbb, legsikeresebb?


Amit csinálnod kellett volna, hogyha ez nem várik be, akkor más fajta első üzenetekkel próbálkozol.

2015. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mégis milyen első üzenetet küldjek?

A hosszút nem úgy értem, hogy az egész életemet leírom. Csak pár mondat a külső és belső tulajdonságaimról. Na meg egy-két kérdés a nő hobbijairól, érdeklődési köréről. Így ha válaszolna rá, akkor már folytathatnánk is a beszélgetést. Szerintem így kellene működnie.

Sok férfi csak annyit ír: "Szia! Megdughatlak?" vagy "Szia! Van kedved ismerkedni?". Ezek nagyon értelmetlen, bunkó mondatok.

2015. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8:


Olvasd el a 2-es számú választ. Ne írd közvetlenül azt, hogy ismerkedni vagy dugni akarsz. Ne is írj regényt se.


Egyszerűen kezdj el beszélgetést úgy, ahogy a valóságban is elkezdesz (vagy el kellene kezdened) egy neked tetsző lánnyal.

2015. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

Nyilvan ha nem tetszik kepen a fiu, nem fogok vele flortolni. Ti fiuk kikezdtek, vagy irtok tarskereson olyan lanyoknak akik szerintetek nem vonzoak? Mert szerintem nem... Ugyhogy abba is lehet ezt hagyni :-)


Amennyiben az elso benyomas a kep alapjan a vonzodas megvan, vagy legalabbis nincs taszitas (mert kepen azert sokan rosszabbul neznek ki mint eloben), akkor irjon ugy, ahogy o erzi. legyen laza, kedves, es erdeklodo. Legyen egyensulyban az amennyit mond magarol, es kerdezzen is a lanytol.


Ne kerje el a szamomat azonnal mert azt utalom. De en az ilyen elore megirt bemutatkozos levelektol kicsit kiborulok. Legyen spontan, laza beszelgetes inkabb.


Aztan volt olyan aki valami fura kerdest tett fel, mint valami kviz, es mivel szeretem az ilyeneket, ezert valaszoltam neki. De mivel nem jott be a ficko, igy abbamaradt, tehat a trukkok nem segitenek.


Nekem a sportkocsi nem szamit, inkabb hogy bejojjon a karakter a szemelyiseg, es igen a kulso megjelenes.

2015. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!