Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj, hogy egy pasinak sem kellek hosszú távra?

Figyelt kérdés
Járok pasikkal, egy ideig jól működik minden majd lelépnek. Pedig nem fekszem le velük, igaz ők sem utalgatnak még a szexre, de még is otthagynak. Valódi okot nem mondtak. Velem lehet valami nagy probléma?
2015. aug. 13. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet elkezdik meglátni benned, hogy többet kell várni a szexre nálad, és így lelépnek, mert arra pályáznak, még ha te nem is sejted.

Ne aggódj, lesz majd egy fiú aki ezt értékelni fogja, és szépen haladtok tovább tovább... és a végén hosszútávú lesz :)


22N

2015. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Asperger?
2015. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán mert érdektelen vagy?

Tudom, végtelenül gonosz vagyok, hogy egy nőre ezt merem mondani (férfire szabad, tudom), de ez van. Nem tudsz semmi olyat felmutatni, amit bárki is értékesnek, vagy minimum érdekesnek találna, ezért, mint a 8 darabos puzzle-ra, elég hamar rád unnak. Persze gondolom mindjárt megkapod a "rossz helyen keresgélsz" kezdetű, rohadtul elcsépelt szöveget, aminek az a lényege, hogy még véletlenül se magadban kezd el keresni a hibát, hanem a környezetedben.

2015. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
válogatós vagy
2015. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy lehet ,nem is akarsz senkit
2015. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kérdés hogy mennyi idő után nem fekszel le a partnereddel, mert ne haragudj egy évet én sem várnék senkire.. 23F
2015. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csúnya/kövér/idegesítő vagy?


Én minden lánnyal már pár randi után felhozom a szexet és próbálkozom rendszeresen. Volt olyan barátnőm, akivel a második randin feküdtem le és volt akivel a negyedikon, de mindegyikkel két-három héten belül.


Vagy ők vannak elcseszve, vagy te vagy elcseszve, hogy az van veled, ami.

2015. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te meg tudnád mondani, hogy velem vagy bárki mással van-e probléma? Így látatlanban, ismeretlenül?


Szerintem más sem tudja veled van-e a baj. Ahhoz, hogy választ kapj a kérdésedre előbb meg kellene ismerni Téged.

2015. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megunnak !!!
2017. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!