Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiúnak megtetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak megtetszik egy lány, lép, kezdeményez. Próbál barátkozni vele, valahogyan közeledni hozzá, ugye? 22l

Figyelt kérdés

Nincs olyan, hogy nagyon tetszik egy fiúnak egy lány, mégsem tesz lépéseket felé. Nemde? Őszintén.


Sokan jönnek azzal, hogy fél stb., de aki akar valamit, nincs olyan, hogy ne tudná összeszedni magát.


2015. okt. 15. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez azért szituáció és kor kérdése is.

Én például a saját balfa**ságomból indulok ki ,mert volt már mikor ,nagyon tetszett egy lány és mégsem léptem felé ,mert azt éreztem ,hogy semmi esélyem nincs nála ,ezáltal beégetem magam és utána kellemetlen lesz a találkozás. (egy busz egy suli) gy hagytam az egészet és inkább megse próbáltam.

De ugyanakkor volt olyan is ,hogy hosszú idő után majdnem 1 év is beletelt ,mikor megpróbáltam egy másik hölgynél ami nem jött össze ,de szerencsére azóta nem találkoztam vele ,habár mondhatni tisztességesen váltunk el.


Így én az ilyen tapasztalataim után maradtam a régi és vagy hosszú idő után próbálkozok ,mert már nem bírom tovább ,vagy akkor mikor nincs veszíteni valóm és nincsen az ,hogy sűrűn találkoznánk egy kudarc esetén.


20/F

2015. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha tetszik neki, És akar is tőle valamit, akkor igen.

van, hogy tetszik neki, de bizonyos okok miatt nem akar tőle semmit,akkor előfordulhat, hogy ösztönből küldi a jeleket, de nem kezdeményez konkrétan.

nekem volt pl. középsuliban ilyen, kiderült 1-1,5 év után, ő magáól vallott egy buliba szerelmet, hogy tudja, h. nagyon szeretem őt, és ő is engem, de nem járhatunk, mert nagyon eltérő a társadalmi és a családi helyzetünk.

(ez igaz volt amúgy, nem lett volna jó nekem, ha mi járunk.)

szóval ha AKAR IS VALAMIT a lánytól, akkor igen, nincs olyan, hogy ne mszól.

2015. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Hülyeségeket beszélsz.

Van olyan , hogy nem lép , és egyszerűen csak fél lépni még ha nagyon akarná akkor is.

Ilyenkor mondhatnám azt hogy ha a lány nagyon akar valamit szintén és látja h a másik nem mer lépni akkor lép nemde, ha nagyon akarja ő is nem??

Naugye.

2015. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én se mertem lépni sose legalábbis középsuliban, mert a "menő" osztálytársak az önbizalomhiányomra még egy nagy lapáttal rátettek. Így mindig csak messziről néztem a lányokat, sóvárogva. Később meg tapasztalat híján, csak sikertelenség jutott. Pedig én is vagyok olyan király csávó, mint bárki más, csak a nőkhöz nem értek, az kimaradt a fejlődésemből. :/

Úgyhogy nyugodtan hidd el, hogy van olyan aki nem meri összeszedni magát, és az is biztos, hogy nem csak én jártam egyedül így.

2015. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dee van és gyakori, hogy nem mer kezdeményezni, kimutatni! Főleg amikor még fiatal tapasztalatlan az ember! Én is sokáig nem mertem kimutatni ha tetszett a lány, de ha próbálkoztam náluk, nem jöttem be nekik. Én 2X tetszettem lánynak, de akkor szerelmes voltam másba.

Sokan nem merik bevallani az érzésüket, mert eleve tudják, semmi esélyük, vagy nincs merszük, inkább gyötrődnek, jobbik esetben üzenek egy baráttól.

2015. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opened paradise ***** válasza:

Dehogyis nem!


Amúgy meg,ha neked tetszik,ne tőle várd a kezdeményezést.

2015. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!