Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rávettem magam hogy elmenjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rávettem magam hogy elmenjek szórakozóhelyre ismerkedni. Az ott lévő lányok kb.70%-a a pasijával ment bulizni, a maradék pedig felejtős volt. Másik szórakozóhelyre kellene mennem legközelebb vagy nem ott kellene ismerkedni? 20/F

Figyelt kérdés
A másik dolog pedig hogy a színvonal, és az ott lévők intelligenciaszintje a járdaszint alatt volt. A sok szakmunkás között úgy éreztem magam mintha másik fajból származnék.

2015. okt. 18. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A babkonzervembe fogadok, hogy mindjárt megkapod a jól ismert "úú asszed te jobb vagy mindenkinél more?" dumát, vagy valami hasonlót. Mellesleg bocs, de annyi eszed lehetett volna, hogy nem ilyen helyre mész ismerkedni, ennyi erővel egy nyugdíjas otthon BBQ parijára is elmehettél volna, ott is hasonló esélyekkel indultál volna.

Az a gond, hogy intellektuálisabb embereknek nincsenek külön placcok, ahol ismerkedni tudnának. Mielőtt valaki benyögné az egyetemi partikat, azoknak elárulom, hogy ott csak egy halom, atom részeg, nagyra nőtt gyerek van, akik nem egy jó beszélgetés kedvéért mennek oda, voltam már pár tucaton, szóval nem a levegőbe beszélek. Ha nem vagy nagyon kijárós típus, akkor a társkeresőzésen kívül nincs más opció nagyon, legfeljebb a munkahely, de ott meg nem éri ismerkedni. Egy másik opció, ami nekem is bevált, az önkénteskeskedés. Ott általában hozzád hasonló. vállalkozó és jótékony szellemiségű emberek vannak, akikkel könnyű megtalálni a közös hangot. Mivel nem állandó munka, így nem áll fenn az a gond, mint a hagyományos munkahelyeken, ahol még szakítás után is együtt kell lennetek.

Most hirtelen más lehetőség nem ugrik be, majd bedobok a kedvedért pár kávét és megpróbálok agyalni egy kicsit ezen a témán.

2015. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Az önkéntesség jó ötlet, általában férfihiány van, viszont nők vannak dögivel.
2015. okt. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Egy idő után majd az igényeid lennébb fognak adni és kevesebb lesz a "felejtős".
2015. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Mivel kb. másfél-kétszer annyi fiú van a fiatal korosztályban, mint lány, nem meglepő, hogy az összes normális lány foglalt.
2015. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

"Mivel kb. másfél-kétszer annyi fiú van a fiatal korosztályban, mint lány, nem meglepő, hogy az összes normális lány foglalt."

Ilyen hülyeséget sem hallottam még. Valaki nem járt be földrajz órára.

2015. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden korosztályban picit több a nő, mint a férfi, mert a lány csecsemők életerősebbek, kicsit nagyobb a születéskori fiú halandóság.

Viszont sok buliban tényleg jóval több a pasas, mint a lány. Ez van, versengeni kell a csajokért.

Viszont azt én sem értem, hogy miért van sokkal több pasas a legtöbb hétvégi buliban:)

2015. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!